Oyun Haberleri

Skull and Bones’a 60$ ödemek istemiyorsanız, oyunu 8 saat ücretsiz oynayabilirsiniz.

Skull and Bones'a 60$ ödemek istemiyorsanız, oyunu 8 saat ücretsiz oynayabilirsiniz.

Ubisoft’un uzun zamandır beklenen korsan macerası Skull and Bones bugün çıktı ve eğer merak ediyorsanız ama beklenmedik derecede yüksek fiyat etiketinden dolayı erteliyorsanız, iyi haberlerim var: Sekiz saatlik deneme sürümü mevcut, böylece ne olduğunu görebilirsiniz. bir kuruş ödemeden.

Başlangıçta Skull and Bones’un oldukça makul bir fiyat etiketiyle gelmesini bekliyordum, çünkü bir savaş bileti ve birinci sınıf para karşılığında çeşitli kozmetik ürünleri satan oyun içi mağaza da dahil olmak üzere canlı hizmet olayında her şey dahil. Ama hayır, bu tam fiyatlı bir oyun: PC’de standart sürüm için 60$ ve konsollarda 70$. (Benim durgun küçük ülkemde aslında 90 dolar ve size şunu söyleyeyim millet, vay be.)

Ubisoft CEO’su Yves Guillemot geçtiğimiz günlerde fiyatı savundu ve Skull and Bones’u “dörtlü A oyunu” olarak tanımladı ve “insanlar bu oyunun ne kadar geniş ve eksiksiz olduğunu gerçekten bir kez oynadıklarında görecekler” dedi. Zorluk elbette onları ilk etapta bu adımı atmaya ikna etmektir: Sonuçta, özellikle de yayın öncesi açık betanın evrensel olarak pek iyi karşılanmadığı göz önüne alındığında, merakı gidermek için 60 dolar ödenecek çok fazla bir paradır.

İşte tam bu noktada yargılama devreye giriyor. Tercih ettiğiniz mağazaya göz atın (PC için Epic ve Ubisoft) ve oyunun ücretsiz deneme sürümünü tercih edin. Uygun gördüğünüz şekilde etrafta dolaşmak için sekiz saatiniz var, beta deneyimime dayanarak bu, en azından dişlerinizi Sainte Anne’nin eğitim sonrası bölgesine sokmak için yeterli ve denemede kazandığınız her ilerleme aktarılacak. Eğer harekete geçmeye karar verirseniz tam oyuna.

Kafatası ve Kemikler’in lansmanı şu ana kadar oldukça sorunsuz gidiyor gibi görünüyor, en azından mecazi anlamda hiçbir şey patlamamış gibi görünüyor. Ubisoft, sözleşme tamamlama gereklilikleri, kaynak yenileme zamanlaması ve sunucudaki bazı sorunlar da dahil olmak üzere bazı sorunları halihazırda ele aldı ve daha fazla çalışma devam ediyor.

Daha fazla gör

Ücretsiz deneme olsun ya da olmasın, bunun oyuncular açısından nasıl sonuç vereceği henüz bilinmiyor: Skull and Bones Steam’de olmadığından, eş zamanlı oyuncu sayılarına veya kullanıcı incelemelerine ve bir sonraki Ubisoft üç aylık mali raporuna erişimimiz yok. (şirketin muhtemelen bu konuda bir şeyler söyleyeceği yer) Mayıs ayına kadar değil.

OKU  Üçüncü Yıldız Savaşları: Jedi oyunu Cal Kestis oyuncusu Cameron Monaghan tarafından onaylandı

Yakında Kafatası ve Kemikler hakkında tamamen oluşturulmuş düşüncelerimize (yani bir incelemeye) sahip olacağız. Bu arada, eğer sadece açık denizlere çıkıyorsanız, iyi bir başlangıç ​​yapmanıza yardımcı olacak 11 şeyin kısa bir özetini burada bulabilirsiniz.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.