Oyun Haberleri

Sınırların Dışına Çıkarken Skyrim’de Görünenden Fazlası Var

The Skyrim logo with the player and their horse observing a beautiful sunset/sunrise.

Şimdiye kadar, içinde bulunabilecek hemen hemen her şey Skyrim oldu, ancak hala birkaç şey öğrenen bazı hayranlar var, örneğin sınırların dışına çıkıp oyunun öncülünün kanıtlarını görebilen bu oyuncu gibi. Elbette çoğu kişi Bethesda’nın 2011’deki destansı RPG’sini fazlasıyla gördü, ancak hâlâ bunu keşfedenler de var. Elder Scrolls 5 Bazıları birkaç yıl boyunca oyunculardan kaçan epeyce gizli alana sahiptir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Ancak, bu tür sırlara erişmek için belirli taktikler gerektiren bazı şeyler vardır. Örneğin, yararlanmanın yolları vardır. Skyrim perdenin arkasına bir göz atmak için oyuncuyu bir dünyanın veya belirli bir yerin fiziksel sınırlarının dışına çıkaran sınırların dışına çıkmak. Bu, neredeyse oyunun kendisi kadar eski bir numaradır, ancak bunca zamandan sonra bile yeni şeyler keşfeden hayranların olduğunu görmek ilginçtir.

İLGİLİ: Skyrim’in Okları Düşmanları Delmekten Daha Fazlasını Yapıyor, Öyle Görünüyor

Örneğin, Reddit kullanıcısı A_Salty_Cellist kısa bir süre önce kendi sitelerinden bir ekran görüntüsü yayınladı. Skyrim havada süzüldüklerini gösteren oyun. En azından, ilk bakışta öyle görünüyor. Ancak, uzaktaki uzun, solmuş yapıyı görmek uzun sürmez. hatırlattığını söyleyerek The Elder Scrolls 4: Unutulma, diğer yorumcular bunun İmparatorluk Şehri’nden Beyaz Altın Kule olduğunu doğrulayabildiler. A_Salty_Cellist, onu Whiterun’da sınırların dışına çıkıp güneye giderek bulduklarını söylemeye devam ediyor. Brightblade13 kullanıcısı şunu söyledi: TES Evren, Farkında olmama durumuTamriel haritasının tamamı “kontrol edilecek” şekilde düzenlenmiş olsaydı, başkenti gerçekten de bu yerin çevresinde olurdu.

OKU  Kirby'nin Dream Land Deluxe'e Dönüşü Mecha Kopyalama Yeteneğini Gösteriyor

Henüz oynamamış olanlar için, Beyaz Altın kule dünyanın en tanınmış ve nefes kesici yerlerinden biridir. Farkında olmama durumu. Oyuncular, bu oyunun ana merkez şehri için bir tür geçiş noktası görevi görerek, Cyrodiil’in her yerinden yüce yapıyı görebilirler. içinde görmek için Skyrimsınırların dışında bir istismar gerektirse de, özellikle varlığından önceden haberdar olmayanlar için oldukça temiz.

Aynı zamanda ne kadar derinden bağlantılı olduğunu gösterir. Yaşlı Parşömenler oyunlar irfan ve ayar açısındandır. Serideki her giriş bağımsız olarak var olabilir, ancak Skyrim esasen bir devamıdır Farkında olmama durumu. Fantastik serinin bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biri, bu kurgusal dünyadaki her çağın birbiriyle nasıl bağlantılı olduğu ve her oyunu bir yığın hikaye ve gelenekle doldurmasıdır.

The Elder Scrolls 5: Skyrim – Yıldönümü Sürümü şu anda PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA: Yenilmesi En Uzun Süren Açık Dünya Oyunları

OKU  Diablo 4 hardcore oynarken PvP'de ölürseniz, ölürsünüz bucko

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.