Oyun Haberleri

Double Fine, Psychonauts 2 İçin Yapım Belgeselini Yayınladı

psychodyssey 32-part documentary promo art

Double Fine ve ortağı 2 Player Productions, oyunun gelişimini anlatan 32 bölümlük şaşırtıcı bir belgesel yayınladı. Psikonotlar 2. Double Fine, oyunları nasıl yaptığına dair fikir verme konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Stüdyo Microsoft tarafından satın alındığından beri söz konusu olan bu, ancak en azından devam etmiş gibi görünüyor. Psikonotlar 2. adlı belgesel, PsychOdysseyşimdi YouTube’da ücretsiz olarak izlenebilir.


Double Fine ilk olarak 2 Player Productions ile çalıştı. Çift Güzel Macera belgesel. bu Çift Güzel Macera Kickstarter tarafından finanse edilen macera oyununun gelişimini belgeler Kırık Yaş. 2 Player Productions’ın geliştiricilere, toplantılara ve Double Fine oyun direktörü Tim Schafer’a sağladığı erişim türü nedeniyle, bu belgesel oyunun kendisi kadar veya daha çok kutlandı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Double Fine’dan Tim Schafer, DICE Ödüllerinde AIAS Onur Listesi’ne Giriyor

ile başlayan çaba, Çift Güzel Macera geliştirilmesiyle devam ettiği görülmektedir. Psikonotlar 2. Double Fine, 2 Player Productions’ın 2015’teki ilk Fig kitlesel fonlama çabasına kadar uzanan projeye dahil olduğunu açıklıyor. O zamandan beri, 2 Player Productions beş bin saatin üzerinde çekim topladı ve bu, 32-‘yi oluşturmak için kesildi. bölüm Double Fine PsychOdyssey.

OKU  STALKER 2 geliştiricisi, Rusya bağlantılı güvenlik ihlali yaşıyor: 'Bir yıldan uzun süredir sürekli siber saldırılara katlanıyoruz'

Double Fine PsychOdyssey‘ nin piyasaya sürülmesi sürpriz gibi gelebilir Psikonotlar 2 bir buçuk yıl önce serbest bırakıldı. Ama PsychOdyssey‘nin kökenleri, 2016’ya kadar uzanıyor. Çift Güzel Macera Başka bir deyişle, bu uzun zaman oldu ve Double Fine’ın tüm belgeseli herkesin kullanımına sunacağını görmek güzel. Psikonotlar dünyanın dört bir yanındaki hayranlar için ücretsiz.

Belirtildiği gibi, Double Fine PsychOdyssey 32 bölüm uzunluğundadır. Her bölümün uzunluğu önemli ölçüde değişebilir, bazıları 20 dakika kadar kısa, diğerleri ise bir saatten fazladır. Tamamını izlemek isteyenlerin ona önemli miktarda zaman ayırması gerekecek. Buna karşılık, çevrimiçi olarak mevcut olan oyun geliştirmeye ilişkin en derinlemesine incelemelerden birini alabilirler.

bu PsychOdyssey sadece hayranları için değil Psikonotlar, Elbette. Geliştirilmesi Psikonotlar 2 sıradan bir şey değildi. başlangıcı arasında Psikonotlar 2Double Fine’ın geliştirilmesi ve piyasaya sürülmesi, şirketi Microsoft’a satma, salgın ve birden çok gecikme yaşadı. İnanılmaz çalkantılı bir geliştirme döngüsüydü ve PsychOdyssey yol boyunca olan her şey hakkında fikir verir.

Psikonotlar 2 şu anda PC, PS4, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: Bugün Hala İyi Dayanan 18 Klasik İşaretle ve Tıkla Oyunu

OKU  'Günümüzün en iyi, en pratik mekanik klavyelerinden biri' olan Razer Huntsman V2 TKL, Kara Cuma için %50 indirimli

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.