Oyun Haberleri

Yeni Elden Ring Moduna Uçan Süpürgeler ve Harry Potter Büyüleri Ekleniyor

elden-ring-player-using-magic

için yeni bir mod Elden Yüzüğü oyuncuların uçan süpürgelere binmelerine ve hayatlarını yaşamak için yeni büyüler kullanmalarına izin verir. Harry Potter The Lands Between’daki fanteziler. Son zamanlarda popüler olanla aynı deneyimi yeniden yaratmaya çalışmak Hogwarts Mirası taban ile zor Elden Yüzüğü içerik, oyundaki sihir eğlenceli ve hatta son derece güçlü olsa da. Bir mod yaratıcısı bunun yeterli olmadığına karar verdi ve oyunculara Harry Potter aradıkları deneyim Elden Yüzüğü.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Farklı yapılar oluşturma yeteneği Elden Yüzüğü Malenia’yı devirmek için inanç büyüsünü kullanmak gibi, oyunun onlara atmak zorunda olduğu birçok patronu ezmek için birçok kişi gün geçtikçe yeni yapılar buluyor. Sihir yapıları kendi başlarına oldukça popülerdir ve içinde 70 büyü olduğu için kişinin kendi zevkine göre bir yapı yapması kolay olabilir. Elden Yüzüğü. Bu, yapılabilecek çok çeşitli yapıları kapsasa da, süpürgeler üzerinde uçan ve yukarıdan büyüler fırlatan bir sihirbaz yaratma yeteneği mümkün değildir, çünkü mevcut tek ulaşım, çoğunlukla yere yapışmış bir ruh atı olan Torrent’tir.

İLGİLİ: Incredible Elden Ring Modu Oyuna Pokemon Ekliyor

Mod yaratıcısı Garden of Eyes bunun değişmesi gerektiğine karar verdi. Garden of Eyes, FromSoftware oyunları için oyuna yeni silahlar ekledikleri, Blades of Chaos gibi elden geçirme modları yapmasıyla tanınır. savaş tanrısı. için en son revizyon modları ile Elden Yüzüğübirkaç yeni büyü, bir asa, bir Harry Potter cilt ve uçan süpürgelerle The Lands Between boyunca uçma yeteneği. Modun yayınlanmasıyla birlikte, önemli noktaların üzerinden geçen bir video yayınladılar.

OKU  Minecraft ve tıklama oyunlarının birleşimi olan Outpath için demoyu deneyin

Videonun çoğu, oyuncunun artık süpürge sopaları üzerinde uçma yeteneğini gösteriyor ve süpürgelerin çoğunun üzerinden uçarken çekilmiş görüntüleri var. Elden Yüzüğü‘nin daha iyi bilinen alanları. Görüntülerde ayrıca oyuncunun diğer oyuncularla PvP aracılığıyla süpürge sopaları üzerinde dövüşmesi ve hatta oyun sonrası patron Dragonlord Placidusax ile gökyüzünün güvenliğinden kolaylıkla karşılaşması da yer alıyor. Video daha sonra ikonik büyülerden birkaçını göstermeye devam ediyor. Harry Potter modun Garden of Eyes özel mod başlatıcısı aracılığıyla hemen indirilip oynanabileceğini belirtmeden önce, Killing Curse dahil olmak üzere etkileri.

Elden Yüzüğü‘in modlama topluluğu, oyunu mümkün olduğu kadar eğlenceli veya zor hale getirmek için farklı yollar arayan tutkulu ve yetenekli bir gruptur. Düşmanları Thomas ile değiştiren beklenen modlardan Tank Motoru Thomas oyunu daha çok benzetenlere Sekiro: Gölgeler İki Kere Ölürdeğiştirmek için sayısız yol vardır. Elden Yüzüğü deneyimleyin, böylece her oyun farklı olur. Oyun hayranlar tarafından ne kadar çok sevilmeye devam ederse, oyunun nasıl oynandığını tamamen değiştirebilecek daha fazla mod çıkacağından emin olabilirsiniz.

Elden Yüzüğü PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıktı.

DAHA: Dereceli Video Oyunlarında En İyi Thomas The Tank Engine Modları

OKU  Elden Ring ve God of War: Ragnarok, DICE Ödülleri'nde büyük ödül kazandı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.