Moda

Kate Hudson, Glass Onion galasında kelimenin tam anlamıyla ışıltılarla damlıyor

Kate Hudson, Glass Onion galasında kelimenin tam anlamıyla ışıltılarla damlıyor

En iyisi hala mücevherlerle süslü olduğuma inan, Odaya adımımı atsam yine her yeri parıldatabilirim….

Kate Hudson bir elmas gibi parlıyor. Evet, pop girlie şarkı sözlerimi karıştırıyorum; bu konuda ne yapacaksın? O Neredeyse ünlü Star, yeni filminin galasına katıldı. Cam Soğan: Bir Bıçak Çıkarma Gizemi Kelimenin tam anlamıyla payetler akıyor, can atmamı sağlayan bir görünüm kötü niyetliİyi Cadı Glinda tarzında köken hikayesi (evet, biliyorum Fenalık olur; tekrar, sadece bana izin ver).

Kollara bak! Boyun! Açı! kollar!

LOS ANGELES, KALİFORNİYA – 14 KASIM: Kate Hudson, 14 Kasım 2022’de Los Angeles, California’da Academy Museum of Motion Pictures’da düzenlenen ‘Glass Onion: A Knives Out Mystery’ galasına katıldı. (Fotoğraf: Jon Kopaloff/Getty Images)Jon Kopaloff/Getty Images

Kırmızı halı modasının sıradan bir gözlemcisiyseniz bile, bu cümleyi kendiniz de tamamlayabilirsiniz: O … şeffaf elbise trendini benimsiyor. Görünüme bu özel yaklaşım, label per’in Kış 2022 koleksiyonundan Elie Saab. Bize haftalık. Bana aynı derecede Britney’nin Toxic videosundaki Swarovski bodysuit’ini ve (özür dilerim) ve Tiffany’nin düğünündeki (özür dilerim) Lara Trump’ı (özür dilerim) hatırlatıyor (üzgünüm ama haklıyım!).

Hudson’ı film yıldızlığına yarı ara verdikten sonra kırmızı halıda göz kamaştırıcı görmek güzel. eğer cam soğanı İlk gibi hit bıçaklamak tat, umarım bir Hudsonnaisance içindeyizdir.

Aşılmaması gereken, yardımcı yıldızları da aynı derecede göz alıcıydı. Janelle Monáe ayrıca Elie Saab giydi, Madelyn Cline Versace giydi (K.Hud, TBH’de görmemiz gereken bir görünüm) ve Jessica Henwick, Tory Burch’ta rüya gibi görünüyordu. Kathryn Hahn da Carolina Herrera’da harika görünüyordu.

Steve Granitz

OKU  Fairfax & Favor, Kraliyet Onay Mührü ile parlak bir İngiliz markası oluşturmak için 10 yılı aşkın süredir
İlgili yazılar
Moda

Kate Hudson bir bandeau yular sutyeni yüksek yırtmaçlı bir etekle eşleştirdi

Moda

Kate Hudson, 2023'e 2000'lerin başındaki bu stil hilesiyle başlıyor

Moda

Kate Hudson, oğlu Ryder ile ender bir gezi sırasında karın kaslarını kesen bir elbise giymişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir