Moda

Leydi Margarita Armstrong-Jones, Tatler’ın Küçük Kara Kitap Partisi’nde büyükannesi Prenses Margaret’in tüküren görüntüsüdür.

Leydi Margarita Armstrong-Jones, Tatler'ın Küçük Kara Kitap Partisi'nde büyükannesi Prenses Margaret'in tüküren görüntüsüdür.

Leydi Margarita Armstrong Jones

Marcus Dawes 2022

de tatlerDün geceki ışıltılı Küçük Kara Kitap partisi en gıpta ile bakılan hanımefendiler ve baylar geç saatlere kadar dans etti. Şampanya ve kokteyller, Soho’daki The Windmill Club’ın kadife kaplı ortamında burlesk performansların tadını çıkaran inanılmaz derecede şık bir parlak genç grup olarak aktı. Ama donmaktan öte tatler aşırı abartılı gece partilerinin seçkin bir sağlayıcısı olarak, bir şey kanıtlanmıştır: çekicilik miras alınabilir.

20 yaşındaki fotoğrafçı ve mücevher tasarımcısı Leydi Margarita Armstrong-Jones, merhum büyükannesi Prenses Margaret’in zarif bir heykeliydi. Michael Kors Koleksiyonu’ndan kristallerle ve beyaz suni kürk mantoyla parıldayan İngiliz gülü, prensesin yansımasıydı.

Prenses Margaret, 1951

Ron Burton/Getty Images

Prenses Margaret, Leicester Meydanı’ndaki bir film galasında boncuklu bir elbise ve çalınan beyaz bir kürkle resmedildiğinde 1951’di. Ve torununun dün geceki kıyafeti yetmiş yıl kadar sonra aynı yüksek oktanlı zarafeti yansıtıyordu.

Leydi Margarita Armstrong Jones

Marcus Dawes 2022

Margarita dünkü topun güzelliğiydi: akşamı kuzenleri Robert Armstrong-Jones ve Samuel Chatto ve arkadaşlarıyla geç saatlere kadar dans ederek geçirdi. Bütün kızlar onun olmak, bütün erkekler de onunla olmak isterdi. Akşamın ilerleyen saatlerinde Margarita, Prenses Margaret’in eski kocası Lord Snowdon’ın oğlu Jasper Cable-Alexander ile sohbet ederken görüldüğünde bize başka bir tarihi aile bağlantısı hatırlatıldı.

Bu alana bir göz atın, şehirde yeni bir stil ikonu var.

OKU  Parti sezonu için mükemmel 22 dans pistine hazır elbise
İlgili yazılar
Moda

Paris Moda Haftası'nda en çok hangi sosyetik yıldız adayları ve ünlüler parlıyor?

Moda

Dior, Joséphine Baker'dan ilham alan göz kamaştırıcı Paris Couture Week koleksiyonuyla dans etmeye devam ediyor.

Moda

Chanel, en son Paris Couture Week koleksiyonuyla kendine güvenen stile saygı duruşunda bulunuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir