Oyun Haberleri

Sud tanrısı için köpük: PowerWash sim, bir Warhammer 40k crossover alıyor

Sud tanrısı için köpük: PowerWash sim, bir Warhammer 40k crossover alıyor

Lütfen sakin olun, ancak her ne sebeple olursa olsun, şakacı gevşeme makinesi PowerWash Simulator’un saygıdeğer gaddar, karanlık bilim kurgu dizisi Warhammer 40,000 ile bir geçiş yaptığı zaman çizelgesi bizi kutsuyor. Sadece bir tanıtım fragmanı ve kısa bir açıklama var, o kadar ama yine de çok heyecanlıyım.

Geliştirici FuturLab’in yaptığı açıklamada, “Warhammer 40,000 PowerWash Simulator’a geldiğinde Uzak Geleceğin Acımasız Karanlığını Temizleyin” diyor, “İnsanlık en karanlık çağının eşiğinde dururken, kiri temizleyip ortaya çıkarmak için kiri temizleyebilir misiniz? aydınlık gelecek?” (Spoiler: hayır.)

Ama bu korkunç, diyebilirsiniz ki, bunun 40k için uygun olmasının hiçbir yolu yok. Buna şunu söyleyeceğim: Bu benim için tamamen kanonik çünkü Warhammer 40,000’de kelimenin tam anlamıyla kirli, çürüyen ve iğrenç olan ve sizi hasta eden şeylerin karanlık ve kötü bir tanrısı var. Adı Nurgle ve belli ki bu yüzden tankları temiz tutmamız gerekiyor.

“Ave Imperator, serf,” diye devam edeceğini tahmin ediyorum. “Kötülüğün aşağılık güçleri, Tanrı-İmparatorun En Kutsal Tanklarını ve Zırhlarını, Tabya-Kalelerini ve Diğer Savaş Teçhizatını kirletti. Bu pis pislik O’nun adına temizlenmeli.”

Konsept heyecan verici, değil mi? Barok bilim-fantezi estetiğinin gotik stiller ve hem mantıksız hem de akıl almaz ölçeklerdeki garip donanımlarla harmanlandığı Warhammer evreninde temizlemek istediğim her türlü şey var. Temizlemek istediğim şeylerin kapsamlı olmayan bir listesi şunları içerir: Bazı Güç Zırhları, Warhound-Sınıfı Scout Titan, Tarantula Tareti, Entegre Tarantula Tareti olan Düşürme Kapsülü, Rhino Transport, Leman Russ Muharebe Tankı, ait olan her şey Orklar için bir tür dev katedral harika olurdu. Benim sürüklenmemi anladın. Eşyaları temizlemek istiyorum.

Warhammer 40,000 x PowerWash Simulator için henüz bir lansman tarihi yok, ancak beklentiden titriyorum.

OKU  Final Fantasy 14'ün bugüne kadarki en tuhaf hatası, herkese rastgele güçlendirmeler verip onları Super Saiyan'a yöneltmek

PowerWash simülatörünün %97’si olumlu olan 32.000’den fazla Steam incelemesinin de onayladığı gibi bu, yalnız olmadığım bir duygu. PC Gamer’da da oyuna övgüler yağdırdık. Rachel Watts, “Her zamankinden daha güçlüyüm” dedi. Sarah James, “Elden Ring’in stresine mükemmel bir karşı,” dedi. Joshua Wolens, “Şimdiye kadar oynadığım en iyi Far Cry oyunu,” dedi.

Bu, kayıt için PowerWash Simulator’un aldığı ilk garip geçiş değil. Tomb Raider ve Final Fantasy VII’ye sahipsiniz, SpongeBob Squarepants yolda. Bu çok ciddi bir oyun değil. Elektrikli yıkama hariç. Bu konuda çok ciddi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.