Moda

Kate Middleton, Kral Charles’tan bir hediye takarken bahar çiçeklerine zarif bir dokunuş veriyor.

Kate Middleton, Kral Charles'tan bir hediye takarken bahar çiçeklerine zarif bir dokunuş veriyor.

Kate Middleton, yıllık İngiliz Milletler Topluluğu hizmetine ilk kez Galler Prensesi olarak katıldı ve yeni krala modaya uygun bir selam vermeyi başardı.

13 Mart’ta Prens William ve Kate Middleton, kraliyet ailesinin geri kalanıyla birlikte Westminster Abbey’deki törene katıldı. Galler Prensesi, son etkinliklerde gardırobundan geri dönüştürülmüş parçaları tercih etmesine rağmen, İngiliz tasarımcının yakında çıkacak koleksiyonundan yeni bir Erdem takımı seçti. Lacivert tasarım, orta uzunlukta kloş bir eteğe ve seyrek beyaz çiçek işlemeli bir peplum blazere sahiptir.

Prens William ve Kate Middleton, 13 Mart 2023’te Westminster Abbey’deki İngiliz Milletler Topluluğu Günü 2023 hizmetine katılıyor.

Samir Hüseyin

Kate Middleton şık takım elbisesini mavi süetten sivri topuklu ayakkabılar ve fiyonk detaylı geniş kenarlı bir şapka ile eşleştirdi. Aksesuar olarak, en sevdiği takı kombinasyonlarından birini taktı: Prenses Diana’nın ünlü nişan yüzüğünü mükemmel bir şekilde tamamlayan safir ve pırlanta küpeleri.

Ancak kraliyet arşivlerinden ortaya çıkan tek şey bunlar değildi. Prenses ayrıca Lady Di’nin kolye olarak taktığı Galler tüyü broşunu da takmıştı. Buna göre İnsanlar, broş daha önce Middleton’a Kral Charles tarafından verilmişti ve bu, onu kayınvalidesine ve kayınpederine ve güncellenmiş unvanına duygusal bir selam olarak veriyordu. Görünüşe göre Middleton, Kraliçe Consort tarafından da giyilen pimden zümrüt damlasını çıkarmış görünüyor.

Samir Hüseyin

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kate Middleton, Anma Günü için en sevdiği elbiselerinden birini farklı bir renkte giydi.
İlgili yazılar
Moda

Kate Middleton rahat bir kırmızı hırkayla başka bir uyumu tercih ediyor

Moda

Kate Middleton parlak yeşil Trooping-the-Color takımı için beklenmedik bir tasarımcıya yöneldi.

Moda

Tabii ki, Kate Middleton arsız at kuyruğunu çiviledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir