Oyun Haberleri

Elden Ring Teorisi İddia Ediyor Durum Etki Simgeleri Referans Hikaye İçeriği

merchant frenzy

İlginç bir teori, ikisinin Elden Yüzüğü‘nin durum efekti simgeleri, From Software tarafından kaldırılan kesilmiş içeriğe atıfta bulunuyor. Dünyası Elden Yüzüğü çok büyük ve içinde bulunacak irfan miktarını ölçmek zordur. Oyuncuların yönleri hakkında teoriler üretmeleri teşvik edilir. Elden Yüzüğüoyun içinde maddi olarak mevcut olmayan irfan. FromSoftware’in oyunlarından kaldırdığı içerik miktarıyla daha da karmaşık hale geliyor. Elden Yüzüğü. Ama teorileştirmeyi bilim adamları için bu kadar eğlenceli kılan şeyin bir parçası da bu. Elden Yüzüğü toplum.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Elden Yüzüğü oyuncular muhtemelen oyunun tüccarlarının gerçek doğasına zaten aşinadır. Bir tüccarın yüzüne yakınlaştırma yapıldığında, gözlerinin Çılgınlık Ateşi’nin takipçilerinin bir özelliği olan Çılgınlıkla alev alev yandığı ortaya çıkar. Bu, “sapkın inançları” nedeniyle diri diri gömülen tüccarların soykırımı ve ardından bir umutsuzluk laneti yoluyla Üç Parmak’ı çağırmaları nedeniyle meydana geldi. Bunların hepsi oyun içi açıklamalar ve diğer içeriklerle onaylandı, ancak From Software tarafından kesilen satıcılarla ilgili daha fazlası var.

İLGİLİ: Steam’de Bulunan En Ucuz Elden Ring

Bir Elden Yüzüğü Reddit’teki oyuncu, Madness ve Sleep için durum efekti simgeleri arasında bir bağlantı kurdu. delilik Elden Yüzüğü Üç Parmak ve Çılgınlığın Alevinden gelen bulaşıcı bir akıl hastalığı olarak tanımlanıyor. Uyku, St. Trina ve zambaklarından gelen sakinleştirici maddeler olarak tanımlanır. Redditor, Madness ve Sleep’in ikonlarında gösterilen gözlerin aynı kişiye aitmiş gibi göründüğünü fark etti ve bu çok iyi olabilir.

OKU  Destiny 2'nin efsanevi silahlarından biri haftalarca %40 ekstra hasar veriyordu ve kimse fark etmedi

Biri Elden Yüzüğü‘nin en iyi kaydedilmiş kesilmiş içeriği, oyuncuların The Lands Between’da tanıştığı ilk NPC’lerden biri olan tüccar Kalé’nin etrafında dönüyor. Bu arayışta, tüccarların müziklerini ruhlarını yatıştırmak ve Alev Çılgınlığı’nın kontrolünden uzaklaştırmak için çaldıkları anlatılır. Şarkının tüccarlara, üç parmağını çağırıp çılgınlığa kapılmalarından sonra hala diri diri gömülürken öğretildiği söyleniyor. Kale (veya kardeşlerinden biri), “Melodisi, lanetli aleve rağmen uyumamıza izin veriyor,” dedi.

Kesilen içerik, Reddit kullanıcısının Madness ve Sleep durum efekti simgelerinin aynı kişiye ait olduğu teorisini neredeyse doğruluyor veya en azından tüccarlar içindeki çılgınlığa ve uyumak için müziği nasıl kullandıklarına atıfta bulunuyor. Elden Yüzüğü oyuncular rastgele gözlerin benzer göründüğünü fark edebilirler, ancak kurgu içeriği bilinmeden aralarındaki bağlantı net olmayacaktır. FromSoftware, arkalarındaki irfanı kesmesine rağmen simgeleri oyunda bırakmaya karar verdi.

Bu Elden Yüzüğü Teori, FromSoftware’in yakın zamanda Shadow of the Erdtree genişlemesini duyurduğu şu anda özellikle ilgi çekicidir. Elden Yüzüğü bir Empyrean Demigod olan Miquella’yı gösteren bir tanıtım resmi ile. Miquella’nın Aziz Trina olarak da bilindiğine inanılıyor ve tüccarlara ninnilerini öğreten Aziz Trina’dır. Belki Erdtree’nin Gölgesi bu irfanı daha derinlemesine keşfedecektir.

Elden Yüzüğü şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

OKU  Steam Deck OLED'i almasanız bile, yeni SteamOS güncellemesi ekranınızı biraz daha güzel hale getirecek

DAHA: Shadow of the Erdtree, FromSoftware Modelini İzlerse, Elden Ring Hayranları Büyük Bir Zorluk İçinde

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.