Moda

Kate Middleton ve Prens William şimdiye kadarki en rahat ve samimi fotoğraflarını paylaşıyor

Kate Middleton ve Prens William şimdiye kadarki en rahat ve samimi fotoğraflarını paylaşıyor

Kate Middleton ve Prens William, 29 Nisan 2023 tarihi itibariyle 12 yıldır evliler. Yeni taç giymiş Galler Prensi ve Prensesi, 2011’in o bahar gününde ünlü bir şekilde “evet, yaparım” dediler ve o zamandan beri üç çocuğu oldu: Dokuzuncu Prens George, yedi yaşındaki Prenses Charlotte ve dört yaşındaki Prens Louis.

Bu yıl kraliyet çifti, fotoğrafçı Matt Porteous’un rahat bir portresini paylaşarak kişisel dönüm noktasını belirledi. Kate ve Will, prens ve prensesi kot pantolon, düğmeli ayakkabı, spor ayakkabı ve güneş gözlüğü içinde en rahat halleriyle gösteren daha önce yayınlanmamış fotoğrafa “12 yıl ” notunu düştü. Fotoğrafta, ikisi bisiklet üzerinde kollarını birbirine dolamış, biraz ender görülen bir yakınlık görüntüsü içinde poz veriyorlar. Resmi burada görebilirsiniz.

Rahat kesimleri nedeniyle bu fotoğraf, grubun mavi tonlarında giyindiği Galler ailesinin 2022 Noel kartı çekimiyle aynı gün çekildi: George ve Louis şort ve polo tişört giyerken, Charlotte kot tulum giymişti. Middleton bir çift koyu yıkama kot pantolon giymesine rağmen, beyaz delikli bir bluz ve beyaz spor ayakkabılarıyla kalıbı kırdı. Middleton’ın çekim için hangi yüksek belli skinny jean pantolonu seçtiği tam olarak belli olmasa da, Frame’den Le High Skinny Jeans, zaman içinde test edilmiş favorilerinden biri.

okumaya devam et

Kate Middleton, Prenses Diana’nın Nişan Yüzüğünün Mükemmel Olduğunu Söyledi

Middleton, kayınvalidesinin yüzüğünü takmaktan “onur duyduğunu” hissediyor.

Prens William, Kasım 2010’da Kate Middleton’a merhum Prenses Diana’nın safir ve pırlanta nişan yüzüğüyle evlenme teklif etti. Bu haftanın başlarında, yeni Galler Prensesi, Galler ziyareti sırasında yüzükle ilgili özel bir detay paylaştı. Görünüşe göre, tarihi parçanın parmağına takılmasına bile gerek yoktu. “[It’s the] Aynı yüzük,” dedi bir hayranına @all.thats.pretty tarafından Instagram’da yayınlanan bir videoda. “Ve tamamen aynı – aynı boyutta.”

Başka bir dar kot pantolon, yürüyüş botları ve Barbour x Alexa Chung balmumu ceketi giymiş, İnsanlar Kate Middleton’ın merhum kayınvalidesinin yüzüğünü takmaktan “onur duyduğunu” söylediğini ve “Onu her gün özlüyoruz” dediğini bildirdi.

okumaya devam et

Kate Middleton, ‘Princess Shuffle’ ile viral oldu

OKU  Kate Middleton, yaklaşan Noel özel etkinliği için şeffaf elbise trendine atladı

Kısmen dans hareketi, kısmen PR stratejisi.

ürün resmi


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Moda

Kate Middleton parlak yeşil Trooping-the-Color takımı için beklenmedik bir tasarımcıya yöneldi.

Moda

Tabii ki, Kate Middleton arsız at kuyruğunu çiviledi

Moda

Kate Middleton bahçe partisi için böyle giyiniyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir