Oyun Haberleri

Amazon, ahlaksızlığı azaltmak için yeni bir Lost Ark sınıfına şort ve tayt ekliyor

The Artist class in Lost Ark.

İzometrik fantezi moda geçit töreni Lost Ark, farklı bölgelerde biraz farklı noktalarda olan oyunlardan biridir. Kore versiyonu, batı versiyonunun önüne geçiyor, yani burada yayınlanan Amazon Games versiyonunun oyuncularının genellikle ne aldıklarına dair bir fikirleri var: ve en çok beklenen eklemelerden biri, yeni bir sınıfın eklenmesi oldu. sanatçı.

Sanatçı, Kore versiyonunda son derece kısa etekleri tercih eden genç bir kadın. Görünüşe göre Amazon, Sanatçının Korece görünümlerinden bazılarının biraz fazla susuz olduğunu düşünüyor. Resmi duyuruda, “Sanatçı Sınıfı için oyunla ilgili hiçbir şey değişmeyecek, ancak bazı görünümler Batı normlarına daha iyi uyacak şekilde değiştirilecek” yazıyor. “Özellikle, kısa etekli derilerin eteğin altına şortları eklenecek ve diğer derilerin pantolon uzunlukları veya taytları eklenecek.”

Bu sınıfın kendisi canavarları boyayarak çağırıyor, ancak canavarları fırçalarıyla da vurabileceklerini düşünüyorum. Sanatçı, düşük tarafta hasara sahip, ancak partiyi güçlendirmenin ve iyileştirmenin bir sürü yolu olan, desteğe dayalı bir oyun tarzıdır ve geliştiriciler, bunun uzmanlar adı verilen yeni bir sınıf kategorisinin ilki olduğunu ve başka bir örneğin daha sonra geleceğini söylüyor. yıl.

Kore versiyonu ayrıca Kasım ayında, batı versiyonunun Ocak ayında alacağı bir Witcher geçiş etkinliği başlattı. Geralt, Ciri, Yennefer, Triss ve Dandelion, White Wolf’s Haven adlı bir adada geçen yeni bir etkinlikle birlikte “oyunun orijinal oyuncularından seslendirme çalışması” ile oyuna geliyor. Ayrıca bir sürü Witcher temalı kozmetik (oyunun gerçek oyun sonu olan giysiler) ve lonca sistemlerinde ve lonca PvP’de QoL iyileştirmeleri olacak.

Şubat, oyunun batıda lansmanının birinci yıl dönümünü kutlayacak ve Rowen kıtasında geçen bir dizi görevle kutlanacak. Bu görev dizilerini tamamladıktan sonra oyuncular, açık dünya PvP’de rekabet etmek için bir fraksiyon seçebilir ve kıta üzerindeki savaş başlar ve Mart ayında yeni bir PvP etkinliğinin eklenmesine yol açar. Bu, hafta boyunca belirli zamanlarda düzenlenen, ele geçirilecek üsler ve ikincil hedeflerle 96 oyunculu (48’e 48) bir savaştır.

Nisan ve Sanatçı, bu 2023 yol haritasına kadar uzanıyor, bu da özeti tam olarak yerine getirmiyor gibi görünüyor ama işte buradayız. The Witcher’ın Kaer Morhen arka planı oldukça hoş ve Lost Ark işbirliğine giden yolda oyuncular Summoner sınıfını ve oyunsonu Brelshaza lejyon baskınını ve diğer pek çok özelliği alıyor.

OKU  Insider, Persona 3 Remake Geliştirmesini Yeniden Doğruladı

Geralt’a gelince, adam küvete ait ama bugünlerde her yeri kan içinde. Witcher geçişleri Monster Hunter World, Soulcalibur 6’yı içeriyor ve çok yakında Fortnite Bölüm 4’te ortaya çıkacak.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir