Oyun Haberleri

2022’nin en iyi kooperatif hayatta kalma oyunu, hayvan yoldaşları ve yaratıcı bir mod alıyor

Core Keeper adventurers mining, crafting, and fishing

İster tek başınıza ister arkadaşlarınızla hayatta kalma kooperatif sanal alanı Core Keeper’ı oynayın, yolunuza çıkan bazı yeni arkadaşlar var. 10 Mayıs’ta, yeraltı maceralarınızda yanınızda getirebileceğiniz evcil hayvanları tanıtmak için Paws & Claws güncellemesi gelecek. Kaleler ve üsler inşa etmeyi sevenler için daha da heyecan verici haberler var: Aynı güncelleme, kısıtlamalar veya kaynaklar olmadan inşa etmenize izin veren bir yaratıcı mod ekleyecek.

Çekirdek Koruyucu (yeni sekmede açılır) geçen yıl erken erişimde piyasaya sürüldü ve prosedürel olarak oluşturulmuş devasa bir yeraltı dünyasını keşfederken, savaşırken, zanaat yaparken ve inşa ederken Stardew Valley ve Terraria’nın harika bir karışımı. Geçen yıl boyunca yeni biyomlar ve patronlar, tekneler ve arabalar ve özel sunucular ekledi. Ancak hayvan arkadaşlarının gelişi, özellikle de yeraltı dünyasının tehlikeli yaratıklarıyla savaşmanıza yardımcı olabilecekleri için, tekrar dalmak için can atıyor.

Kendinize sadık bir evcil hayvan edinmek için dünyada yumurta aramanız, ardından onları üssünüze geri getirmeniz ve işlenebilir bir kuluçka makinesine atmanız gerekir. Subterrier (düşmanları sersemletebilen mutlu küçük bir köpek), Embertail (ateş saldırısına sahip kedi benzeri bir yaratık), Fanhare (zehirli bir tavşan), Owlux (size hız ve hasar tutkunu) ve tıpkı oyundaki düşman slime’ları gibi renklerine göre farklı saldırılara sahip çeşitli baby slime’lar.

Yine de eklenen hayvanlar sadece bunlar değil: Paws & Claws, aynı zamanda, gelecek vadeden çiftçiler ve çiftçiler için dünyaya sığır getiriyor.

Yaratıcı mod, tamamen farklı bir oyun modu ekler, ancak her zamanki kayıtlı oyununuzdan ayrı yeni bir karakter ve dünya yaratmanız gerekecek. Ardından istediğiniz kadar özgürce inşa edebileceksiniz ve tanrı modu anahtarı sizi tehditlerden korumakla kalmıyor, aynı zamanda duvarlardan geçmenize ve tek bir vuruşla nesneleri yok etmenize olanak tanıyor. Çalışırken tüm dünyanın olduğu yerde donmasına neden olacak şekilde düşman yapay zekasını bile kapatabilirsiniz.

Core Keeper Paws & Claws güncellemesi: Evcil Hayvanlar”

Paws & Claws güncellemesiyle ilgili çok önemli bir haber daha var. Core Keeper’ın erken erişim fiyatı şu anda 12,00 $/10,99 £, ancak Mayıs sonunda 15,99 $/12,99 £’a yükselecek. Fiyat değişikliği 29 Mayıs’ta yürürlüğe girecek, ancak bu gerçekleşmeden önce Core Keeper 10 Mayıs’tan 22 Mayıs’a kadar %20 indirimli olacak, yani orijinal fiyatından indirimli olarak almak için hala zaman var.

OKU  Wordle ipucu ve cevap #608: 17 Şubat Cuma

hakkındaki tüm notları okuyun. Pençeler ve Pençeler burada güncellenir.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.