Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 Yakında Hayran Yapımı Bir HD Rework Alacak

Screenshot from Cyberpunk 2077 showing a NPC with a red mohawk walking down a busy street.

Halihazırda görsel olarak büyüleyici bir oyun olmasına rağmen, birileri oyunun grafiklerini değiştiriyor. Siberpunk 2077 12 Mart’ta piyasaya sürülecek hayran yapımı bir projeyle. İlk günden itibaren tartışmalara rağmen, CD Projekt Red’in açık dünya distopik RPG’si, büyük ölçüde geliştiricinin özellikle önceki nesil konsollarda, piyasaya sürüldüğünde oyunu rahatsız eden birçok hatayı düzeltin.


İle Hayalet Özgürlük DLC yakında çıkacak, CDPR’nin resmi olarak duyurmasından bahsetmiyorum bile. Siberpunk 2077 2022’deki devam filmi, Night City’ye ve sunduğu her şeye bir kez daha güvenmek için her türlü neden var. Elbette topluluk, tonlarca özel içerik sunarak oyunun iyi durumda kalmasına da yardımcı oluyor. Bazıları modlamanın, özellikle şu kadar büyük bir şeyde, oyunun hayati bir parçası olduğunu söyleyebilir: Siberpunkve ister yeni görevler, ister ekstra NPC’ler, yaşam kalitesi değişiklikleri veya grafiklerdeki iyileştirmeler olsun, oyuncuların daha iyi bir deneyim için indirip yükleyebilecekleri her zaman bir şeyler vardır.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Sürükleyici Cyberpunk 2077 Modu, Oyuna Yemek Yeme Animasyonları Ekliyor

Grafik iyileştirmelerden bahsetmişken, Halk Hogan olarak bilinen bir YouTuber, şu anda oyunun görsellerinin elden geçirilmesi üzerinde çalışıyor. DSO Gaming tarafından tespit edildiği gibi, bu Siberpunk 2077 proje, RPG’nin bir HD yeniden çalışması olacak ve mod oluşturucunun sürümünün ne kadar daha net olacağını gösteren yeni bir video olacak. Çok sayıda karşılaştırma, oyunun zaten harika olan mevcut grafiklerini, Hogan’ın projesini ortaya çıkaran bir kaydırma ile gösteriyor. Fark oldukça belirgindir ve yeni yüksek tanımlı dokuları gösterir. Video, yeniden çalışmanın 12 Mart’ta çıkacağını söyleyerek bitiyor.

OKU  Overwatch 2 Kendini Patlatan Pharah Tarafından Mahvolan Oyunun Oynanışı

2020’de lansmanından bu yana, CDPR’nin başlığı için ortaya çıkan pek çok mod oldu. Hayranların yapmak isteyip istemediği Siberpunk 2077patronları daha zorlu hale getirmek veya bu ek daldırma dozu için bazı yeni animasyonlar eklemek için, modlama topluluğu her türden özel içeriği yayınlamaya devam ediyor. Vanilya deneyimi tek başına zaten oldukça sürükleyici, ancak modlar, özellikle PC’de oyunu daha da iyi hale getirmek için uzun bir yol kat edebilir.

Yaklaşan DLC ve yukarıda belirtildiği gibi geliştirme aşamasında olan devam oyunu göz önüne alındığında, CD Projekt Red şu anda oldukça meşgul görünüyor. Her şeyin dışında Siberpunkstüdyo ayrıca ünlü serisinde birkaç yeni giriş üzerinde sıkı bir şekilde çalışıyor. Cadı serinin yanı sıra ilk oyunun resmi bir versiyonu. Geliştirici için her şey hazır ve umarız ekip, etrafı saran tartışmadan sonra değerli bir ders almıştır. Siberpunk 2077‘nin ilk sürümü.

Siberpunk 2077 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA: Cyberpunk 2077’nin Yazılı Olmayan Kuralları Açıklandı

Kaynak: DSO Oyun

OKU  Minecraft Oyuncusu Gerçekten Çalışan Güneş Saati Yaptı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.