Moda

Katie Holmes Altın Küre’de değildi ama altın rengi pantolon giymişti.

Katie Holmes Altın Küre'de değildi ama altın rengi pantolon giymişti.

Los Angeles’taki ünlüler Altın Küre’nin tadını çıkarırken ve yağmurdan şikayet ederken, Katie Holmes altın rengi pantolonlarıyla New York’ta hiç rahatsız edilmeden dolaşıyor.

44 yaşındaki oyuncu New York’ta bir konsere giderken görüntülendi. Günaydın Amerika 11 Ocak Çarşamba sabahı, son derece bol altın pantolon içeren büyük beden bir takımla. Bir ödül için yarışmamış olabilir ama bacakları temelde ödüldü. Pantolonunu beyaz düğmeli bir gömlek ve kalçasıyla dizlerinin arasına düşen büyük boy bir deri ceketle eşleştirdi. Oyuncu, metalleri karıştırmak için cesur bir karar verdi ve bir çift gümüş sivri burunlu topuklu ayakkabı giydi; ayaklarındaki şeffaf siyah naylon çoraplar metalleri köprülüyordu. Holmes, yeşil süet debriyaj ile görünüme biraz renk kattı.

Holmes, parlak kahverengi saçlarını açık bırakmış ve baştan sona ince dalgalarla ortadan ayırmıştı. Makyaj için pembe yanaklar, biraz göz kalemi ve pembe çıplak bir dudak ile minimalist bir görünüm seçti.

Katie Holmes, New York ikonu.

raymond salonu

Daha sonra Holmes, benzer tarzda pantolonlarla görünümünü değiştirdi, ancak bunlar bordo süetteydi. Onları mavi çizgili bir bluz ve aynı siyah deri ceketle eşleştirdi. Görünüşe göre aynı gümüş topuklu ayakkabıları giyiyor (farklı çoraplar olsa da) ve elinde aynı yeşil debriyaj çanta var.

Katie Holmes hepimiz için bir ilham kaynağı.

raymond salonu

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Katie Holmes'un stilisti, bu kot üzeri elbise görünümünün nasıl ortaya çıktığını açıkladı
İlgili yazılar
Moda

Katie Holmes, dünyanın en küçük yavru topuğu Cannes'a getiriyor

Moda

Katie Holmes, tartışmalı başka bir Y2K trendini klasik beyaz bir tişörtle birleştirdi.

Moda

Katie Holmes bir gömlek elbiseyi yapısız bir etekle eşleştirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir