Oyun Haberleri

Düzinelerce hikaye yolu içeren bu açık dünya dövüş sanatları taktiksel RPG’sine göz atın

Dough Spectrum 4K

Çin dövüş sanatları RPG’si Hero’s Adventure: Road to Passion, sekiz ay süren Erken Erişimin ardından 16 Kasım’da tam İngilizce çevirisiyle yayınlanacak. Taktiksel dövüş sanatları, açık dünya oynanışıyla birleştiğinde, bu türün hayranları olan veya wuxia savaşları dünyasını gerçekten seven insanlar için bunu ilginç ve benzersiz bir oyun haline getiriyor.

Bu, oyuna başlarken kıçı tavuklar tarafından boğulan ve ancak oradan yukarı çıkabilen kahramanınızın sıfırdan kahramana hikayesidir. Morrowind gibi hikaye odaklı ama açık dünya RPG’sinin eski usul yapısı, görmeyi çok seviyorum, araları sıralamanıza ve kendi başınıza nasıl ilerleyeceğinizi anlamanıza olanak tanıyor. Öğrenilecek tonlarca benzersiz teknik ve katılacak mezheplerin yanı sıra işe alınacak karakterler var ve size tonlarca kombinasyon bırakıyor.

Oyunun en iyi yanı aslında tanıştığınız herkesle çeşitli ilişkiler kurabilmenizdir. Bu, wuxia veya jianghu “dövüş dünyası” hikayeleri için temel bir türdür, ancak oyunlar nadiren insanları rahatsız etmek ve sırf size kaba davrandıkları için onların ebedi düşmanlığını kazanmanıza, hatta onları öldürüp katil olmanıza izin verecek kadar ileri gitmez. -tüm dövüş mezhepleri görüş alanında.

Tam sürüm aynı zamanda oyunun Erken Erişimdeki başarısıyla finanse edilen tam bir İngilizce çeviriyle birlikte gelecek. Mevcut İngilizce çeviri, topluluk odaklı bir çabadır ve yayınlandığında değiştirilecektir; ancak her zaman olduğu gibi, dünyanın İngilizceye çevrilmesi en zor dillerinden birinde olduğu gibi, bu çeviri geldiğinde bazı kusurlar olmasını beklerim. Klasik Wuxia romanlarının bile İngilizce konuşulan dünyaya gelmesinin onlarca yıl sürmesinin bir nedeni var.

Açık dünya inanışına gelince, yardım isteyen başka birinin Steam forumlarından yaptığı bu mükemmel alıntı, deneyimimi güzel bir şekilde özetliyor: “Shifa Tapınağı’ndaki Lai Toudian’a 100 guan bağışladıktan sonra, bronz adam dövüşünden bahsediyor, nasıl tetikleyeceğim Peki, eğer ben İffetsiz Yaşlı Adam Tarikatı’nın bir parçasıysam bunu yapmak mümkün mü?”

Çok ama çok detaylı bir dünyada öğrenilecek pek çok tuhaf şeyin olduğunu söylemek yeterli.

OKU  Harika, bir yapay zeka en yaygın parolaları neredeyse anında kırabilir

Hero’s Adventure’ı Steam’de 18 ABD Doları karşılığında bulabilirsiniz. Makaleyi güzel bir piksel sanat kasaba meydanı ve ekran görüntüleri galerisiyle kapatacağım.

Dövüş sanatları RPG Hero's Adventure Road to Passion'dan görüntü

(Resim kredisi: 半瓶醋工作室)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.