Oyun Haberleri

Overwatch 2 Klibi, Kiriko Kahraman Değiştiren Bir Oyuncuya Işınlandığında Ne Olduğunu Gösteriyor

Kiriko gestures for Fox Ears Overwatch 2 cinematic

dan bir video klip Överwatch 2 Hızlı Adım yeteneğini kullandıktan sonra bir Kiriko oyuncusunu zor durumda bırakan komik bir hatayı vurgular. Bir anlık karışıklıkta, Aşırı İzleme 2 oyuncunun şansı, bir düğmeye basarak zayıftan sıfıra geçer.


Kiriko, ilk sezon lansmanıyla birlikte prömiyer yapan üç yeni kahramandan biriydi. Aşırı İzleme 2 Ekim ayında geri 2019’un başlarında Baptiste’den bu yana oyuna tanıtılan ilk yeni şifacı olan Kiriko, iyileştirici bir ezici güç olma yeteneğini korurken, sağlam bir saldırı ve savunma gücü karışımıyla oyuna benzersiz bir donanım getirdi. Kiriko’nun Hızlı Adım yeteneği, hedeflenen dost bir kahramana anında ışınlanmasını sağlar. Bu, çeşitli önemli şekillerde kullanılabilir. Aşırı İzleme 2, durum çok riskli hale gelirse ona kolay bir çıkış veya hayat kurtaran bir son saniye iyileşmesi sağlamak için hızlı bir giriş sağlar. Lansman sırasında biraz alabora olan Kiriko, tanıtıldığından beri birkaç nerf tarafından vuruldu. Aşırı İzleme 2.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Overwatch 2 Kendini Patlatan Pharah Tarafından Mahvolan Oyunun Oynanışı

Kullanıcı Yocas, beklenmedik Kiriko klibini Aşırı İzleme 2 Kiriko’nun Hızlı Adımı ile absürt bir hatayı vurguladığı için ilgi gören alt dizin. Junkertown haritasında, saldırgan doğma noktalarından birinde Yocas, aşırı genişlemiş bir Yıkım Topuna kunai fırlatırken spawn’dan ayrılır ve hemen ardından bir düşman İzleyici tarafından ateş altına girer. Bir yap ya da öl anında Yocas, Kiriko’nun hızlı adımını doğuşta güvenli bir şekilde bir müttefik üzerinde tetikler. Işınlanma, takım arkadaşı kahramanları değiştirirken tetiklenir ve Kiriko’yu haritanın dışında çok hızlı bir şekilde düşerek ölümüne yollayan bir hataya neden olur.

OKU  Wordle bugün ipucu ve cevap: Hadi çözelim #582, 22 Ocak

Hatalar Aşırı İzleme 2 piyasaya sürüldüğünden beri yarı tutarlı bir sorun olmuştur. Çoğu hayran için anlaşmayı bozmasa da, kahramanların döner kapısının çeşitli sorunlar nedeniyle oyun için devre dışı bırakılması bir baş belası oldu ve Blizzard’ın değişen para kazanma stratejisine soğuk bir yanıtla birleştiğinde, düşünürken endişelenecek çok şey var. Overwatch 2’ler gelecek. Yocas’tan Reddit klibi, oyunun karşı karşıya olduğu ciddi bir sorunun eğlenceli bir örneğiydi. Doğası gereği rekabetçi bir oyun Aşırı İzleme 2 Bunun gibi şans eseri hatalar tarafından karar verilen oyunlara sahip olamaz.

İşler kesinlikle daha sorunsuz gidebilirken, hayranlar, Blizzard’ın desteğine devam eden taahhüdü ile umutlu olmaya devam ediyor. Overwatch 2’ler gelişme, oyun için en iyi günler hala önünde.

Aşırı İzleme 2 PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

DAHA: Overwatch 2: En Sağlıklı 7 Karakter

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.