Moda

Katie Holmes, tartışmalı başka bir Y2K trendini klasik beyaz bir tişörtle birleştirdi.

Katie Holmes, tartışmalı başka bir Y2K trendini klasik beyaz bir tişörtle birleştirdi.

Klasik beyaz tişörtün ve tartışmalı Y2K trendlerinin kraliçesi Katie Holmes, en son sokak stili anı için ikisini birleştirdi.

Son filminin tanıtımını yaparken, Nadir Nesneler44 yaşında parlamak Kapak yıldızı, New York’ta, delikli ve payet süslemeli üç tonlu bir kot pantolonla fotoğraflandı. Düz paça jean pratikte modern bir zımba olsa da, alçak ve ışıltılı süslemelerin modası çoktan geçti… bu da muhtemelen onları daha Z kuşağı onaylı, TBH yapıyor. Demek istediğim, Taylor Swift’in Joe Alwyn’den ayrıldıktan sonra ilk kez halka göründüğünde giydiği yapay elmaslarla süslenmiş kotlara bakın. Sadece dört günde nasıl yapılacağına dair en az beş TikTok Kendin Yap öğreticisi gördüm.

Holmes, iddialı kotunu bedene oturan beyaz bir tişört, gri blazer ve metalik gümüş pompalarla eşleştirdi ve esmer saçlarının gevşek dalgalar halinde düşmesine izin verdi. Kot pantolonun gerçekten konuşmasına izin vermek için Holmes, bir çift basit halka küpe ve zarif bir bilezik yığını seçerek makyajını ve takılarını minimumda tuttu.

Getty

ile yaptığı son kapak röportajında parlamak, Katie Holmes, Aralık 2022’de interneti durma noktasına getiren tartışmalı etek üstü elbise kombini hakkında konuştu. Büstiyerin sadece “poposunun yarısını” kapattığını ve pantolonla birlikte giyilmesi gerektiğini yineleyerek, terzilik tepkilerine karşı “Haydi kadınlar, burada birbirimize sahip çıkalım. Biraz da giydiklerimize bakalım. Bu bizim birbirimize karşı görevimizdir. Kadının yolculuğunun daha da derinleştiğini hissediyorum.”

Bu şüphesiz doğru olsa da, bir tanesini gördüğümüzde harika bir görünüme hayran kalabilir ve Katie Holmes’un bu kotları nereden aldığını merak edebiliriz. TikTok, bir eğitim için seni arıyorum.

okumaya devam et

Katie Holmes için her zaman işle ilgiliydi.

Olağanüstü bir kişisel tarzı, düşünceli ve özel bir ebeveyn olma konusunda takdire şayan bir yeteneği ve paparazzilerin mutlaka yakalanması gerekenler listelerinde kalıcı bir yeri var. Ancak tüm bunların arkasında, Katie Holmes tutkulu ve başarılı bir oyuncu ve yönetmendir – ve her zaman öyle olmuştur -.

ürün resmi

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir