Oyun Haberleri

Elden Ring Yapısı, Rakiplerin Size Kilitlenmesini Zorlaştırıyor

Image from Elden Ring showing a number of players ganging up on a huge boss.

Bir Elden Yüzüğü oyuncu, oluşturdukları yapıyla ilgili çevrimiçi bir video yayınladı, bu da PvP’deki rakiplerin oyuncuya kilitlenmesini zorlaştırıyor. Alışılmışın dışında bir karakter oluşmasına rağmen Elden Yüzüğü Yaygın olsa da, oyuncular olağandışı olduğu kadar bozuk bir yapıya rastlamazlar.


2022’de piyasaya sürülmesinden bu yana, Elden Yüzüğü tüm zamanların en popüler aksiyon RPG’lerinden biri haline geldi. FromSoftware denenmiş ve test edilmiş testini aldı Karanlık ruhlar formüle etti ve onu açık dünya türüne, hayranlara ve eleştirmenlere uyguladı. FromSoftware, tutarlı bir şekilde cezalandırıcı ancak ödüllendirici PvE dövüşü yarattığı için saygı görürken, Elden Yüzüğü ayrıca oyuncuların yapılarını birbirlerine karşı test etmelerine olanak tanıyan bir PvP öğesine de sahiptir. Derinlemesine karakter yapıları, FromSoftware oyunları için her zaman gerekli olmuştur ve buradaki klip, bunların formül için nasıl her zamanki kadar önemli olduğunu göstermektedir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Elden Ring Oyuncusu, Düşük Zekalı Büyücü Yapısıyla Şaşırtıcı Başarı Buluyor

Videoda, oyuncu Colosseum’daki diğer oyunculara karşı düellolara katılıyor. Redditor Due_Inflation5885’i vurmak için açıkça mücadele ediyorlar, çünkü tamamen hareketsiz kaldıklarından emin olmak için kilitlenme yapısını silahlarındaki uyku efektiyle birleştiriyorlar. Daha sonra diğer oyuncuyu kolaylıkla öldürürler. Bu, video boyunca birçok kez tekrarlanır ve oyuncuların karşı koyma yolu olmadığı için sürekli olarak düelloları kazanır. Bu, bir oyuncunun son derece güçlü bir PvP yapısını gösterdiği ilk sefer olmayacak. Elden Yüzüğü.

rakibinizin size kilitlenmesini durdurun.” Rakibinizin size kilitlenemeyeceği, dolayısıyla onları vurmayı neredeyse imkansız hale getirecek bir yapı oluşturdum. Ek olarak, uyku etkisini artırmak için gizli bir yapı kullanıyorum ve ardından onları tek seferde çekiyorum. Assassin’s Gambit ash of war ve Unseen Form büyüsüne ihtiyacınız var. Eldenring’den

OKU  Minecraft Oyuncusu Oyunda Adventure Time'dan Ağaç Ev Yapıyor

Yapı, PvE oynamak için mükemmel olsa da, yorumlardaki oyuncular, PvP’deki potansiyel kullanımıyla ilgili endişelerini hızla dile getirdiler. Redditor Party_Gas_5343, “Bu yüzden sadece PvE oynuyorum” dedi. Bir sürü var Elden Yüzüğü PvP’de başarı için ipuçları ve yapı istismarlarını sergileyen bu gibi videolar, oyuncuların Colosseum’da başarıya ulaşmasını yalnızca zorlaştıracaktır.

PvP kesinlikle eğlenceli bir unsur olsa da Elden Yüzüğü, oyunun kilit bir unsuru olmaması en iyisidir. Kullanımı haksız olan ve ortaya çıktığında hayal kırıklığına yol açabilecek birçok yapının olduğu açıktır. Oyuncular oyunu hiç PvP oynamadan da tamamlayabilirler, yani istedikleri yapıyı kullanabilirler ve oyun içinde bunun için cezalandırılmazlar. Bazı oyuncular bunu bir adım öteye taşıyor ve yenmek için çılgın kontroller kullanıyor. Elden Yüzüğü – bunu PvP’de yapıp yanlarına kâr kalamazlardı.

Elden Yüzüğü şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA: Elden Ring: Düşen Tanrı Kimdir?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir