Moda

Kim Kardashian ve North West, kırmızı halıda anne-kız cazibesini sergiledi

Kim Kardashian ve North West, kırmızı halıda anne-kız cazibesini sergiledi

Kim Kardashian ve North West resmen bir moda ikilisi. Anne-kız çift oradaydı. Günlük ön sıra7. Geleneksel Moda Los Angeles Ödülleri 23 Nisan Pazar günü The Beverly Hills Hotel’de bir arada. Görünüşlerini tam olarak koordine etmeseler de – Kim gri ve Kuzey tamamen siyah giymişti – çok ince bir temaya karar verdiler: gümüş boyunlar.

Uzun süredir kuaförlük yapan Chris Appleton’a Yılın Saç Sanatçısı ödülünü takdim eden hevesli aktris Kim, gri bir Rick Owens iki parçalı takım elbise giydi. Saçı -elbette Appleton tarafından şekillendirilmişti- zarifti ve Cher tarzı bir ortadan ikiye ayrılmıştı. Makyaj için, pembe yanaklar ve dramatik tüylü kirpikler ile imza konturlu görünümünü seçti. Skims’in kurucu ortağı, ayak bileklerini saran metalik sandaletler ve tüm boynunu kaplayan devasa gümüş bir gerdanlık giymişti.

Dokuz yaşındaki North da tek renkli bir görünüm seçti, ancak çok farklı bir havayla. Kırpılmış bir smokin ceketi, fermuarlı kloş kullanışlı pantolon ve kalın platform botları içeren tamamen siyah bir takım elbise giymişti. Saçını Ariana Grande’nin imzasını anımsatan yüksek bir atkuyruğu yaptı. North’un bisiklet yakalı siyah üstünün yakası, annesinin ultra gümüş rengi yakasıyla zarif bir şekilde eşleşen gümüş süslemelere sahiptir.

Görünüşüne buradan göz atın:

Kim Kardashian ve North West, 7. Geleneksel Los Angeles Moda Ödülleri’ne katıldı.

Stefanie Keenan/Getty Images

“Chris Appleton’a yılın en iyi stilisti olduğuna inandığım şeyi sunmak için burada olmaktan büyük onur duyuyorum. evrenin? Yılın saç stilisti, Chris Appleton, “Kardashian, Appleton hakkında fışkırdı, başına Amerika Birleşik Devletleri bugün. Kardashian, “Ona kişisel meselelerim hakkında her şeyi anlatabilirim ve bu asla ortaya çıkmayacak” diye ekledi. “Bütün gece Vegas’ta gece 3’e kadar parti yapabiliriz ve dün geceki gibi – (ama) bana değil – dövme yaptırabiliriz. O yüzden biraz yorgunuz.”

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Jessica Simpson, 13 yaşından beri amigo ceketini giyiyor.
İlgili yazılar
Moda

Kourtney Kardashian Noel'de pantolon giymeyecek

Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir