Oyun Haberleri

Red Dead Redemption 2 Oyuncusu ABD Bayrağıyla İlgili İnanılmaz Detayı Fark Etti

red dead 2's arthur morgan aiming a revolve at an off-scene character

Bir Kırmızı Ölü Kefaret 2 oyuncu, oyun içi ABD Bayrağının 1899’da 45 yıldıza sahip olduğuna dikkat çekiyor, bu da o sırada eyaletlerin sayısını doğru bir şekilde açıklıyor. Bu o kadar küçük bir detay ki, öyle bir alan ki Kırmızı Ölü Kefaret 2 mükemmel, ancak bu, geliştirici Rockstar Games’in doğruluk konusundaki ustalığını bir kez daha pekiştiriyor. Orijinal gönderiyle ilgili bazı belki daha alaycı yorumlar, diğer oyunların yıldızları tam olarak hesaba katmayan genel bir bayrak kullanacağını öne sürüyor, ancak burada durum böyle değil.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Ekimde, Kırmızı Ölü Kefaret 2 beş yaşına girecek ama buna rağmen oyun hala çok aktif bir topluluğa sahip. Bu, tek oyunculu oyunlar için neredeyse duyulmamış bir şey. Teknik olarak konuşursak, Kırmızı Ölü Çevrimiçi oyunun çok oyunculu muadili, ancak desteği temelde tükendi. Temel oyun, pek çok hayranın dehşetine rağmen, her zaman ikisinin ana cazibe merkezi olmuştur.

İLGİLİ: En Çok Oy Alan Red Dead Online Oyuncusu Saçma Bir Şekilde Kendini Oyuna Adar

1899’da çoğu Kırmızı Ölü Kefaret 2 Alaska, Arizona, Hawaii, New Mexico ve Oklahoma henüz eyalet değildi ve Flame_pup_27’nin bu Reddit gönderisi bu gerçeğe dikkat çekiyor. Oyunda daha sonra görülen 1907 bayrağı, Oklahoma’nın Amerika Birleşik Devletleri’ne eklenmesini temsil eden 46’yı içeriyor. Bu bayrağı taşır Kırmızı Ölü Kefaret 1ancak Redditor ‘Stupid_Dummy_Idiot’ tarafından iddia edildiği gibi, kırmızı ölü 1 bayrağı karıştırır. 1914’te doğru olan 48 yerine 46 yıldıza sahipti. Ancak, diğer Reddit kullanıcıları, bölgeler bayraklarını henüz güncellememiş olsaydı bunun haklı gösterilebileceğine işaret ediyor.

OKU  Drops'un yeni özelleştirilebilir klavyesi hızlı değiştirilebilen manyetik kasalara sahiptir

rdr2’de ABD bayrağı 45 yıldıza sahiptir ve bu, ülkenin o sırada sahip olduğu eyalet sayısıdır. reddeadredemption’dan

Bu süre zarfında iletişim, üretim vb. bugünden çok daha yavaş olduğundan, bu mantıksal olarak uyuyor. Bunun bir tür post-hoc gerekçelendirme olduğu iddia edilebilir ve belki de öyledir, ancak Rockstar Games’in küçük ayrıntılar için soyağacı göz önüne alındığında, bunun da kasıtlı olduğuna inanmak kolaydır. Aslında pek çok hayran (bazıları yorumlarda yer alıyor) Rockstar Games’in ayrıntılara gösterdiği özeni Grand Theft Auto 6.

Geçen yıl, Rockstar Games onayladı Grand Theft Auto 6 çevrimiçi görünen tonlarca erken oynanışı gösteren büyük bir sızıntıdan önce resmi olarak (başlıksızsa) çalışmalardaydı. Genel olarak konuşursak, detaylara dikkatin o kadar önemli olmadığına dikkat edilmelidir. GTA çünkü gerçekten yavaş, sert ve çok ayrıntılı bir oyun olması amaçlanmamıştır. Tarihsel yanlışlıklar veya başka türlü deneyime zarar vermez GTA 5örneğin, olacağı gibi RDR2. Diğer taraftan, Grand Theft Auto 6 görünüşe göre Bonnie ve Clyde’dan ilham alıyor ve kurgusal kahramanları gerçek dünyadaki meslektaşlarına bağlayan küçük detayların nasıl gerçekleştirildiğini görmek ilginç olacak.

Kırmızı Ölü Kefaret 2 şimdi PC, PS4 ve Xbox One için kullanılabilir.

DAHA: Hogwarts Legacy ve Red Dead Redemption 2’nin İlginç Bir Benzerliği Var

OKU  Artık beş arkadaşınıza ücretsiz bir PC Game Pass denemesi verebilirsiniz

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.