Moda

Penélope Cruz, Met Gala kırmızı halısında şimdiye kadarki en çarpıcı gelinlikle yürüdü

Penélope Cruz, Met Gala kırmızı halısında şimdiye kadarki en çarpıcı gelinlikle yürüdü

Met Gala Eş Başkanı Penélope Cruz, New York City’deki Met Gala’da kırmızı halıda, peçe görevi gören payetli işlemeli kapüşonlu çarpıcı bir Chanel gelinliğiyle yürüdü. Koyu renk saçlarını ortadan ayrılmış bir topuzla geriye doğru taramıştı, bu da şeffaf kapüşonunun ve ağır küpelerinin parlamasını sağlıyordu. (Moda) telif hakları vardır.

Gelin kıyafeti ile Cruz, galanın “Karl Lagerfeld: A Line of Beauty” sloganıyla tanıştı. Lagerfeld’in 1983’ten 2019’daki ölümüne kadar yönettiği moda evinin hayranları, her couture defilesinin bir Chanel geliniyle sona erdiğini hatırlayacaklar. Hatta Cruz’un eşbaşkanı Dua Lipa, ilk olarak 1992’de Claudia Schiffer’da görülen bir Chanel gelinliğiyle halıda yürüdü.

Penelope Cruz Chanel’de

Getty

Moda dünyasında bir efsane olan Lagerfeld, ölümüne kadar Chanel ve Fendi’de uzun süredir kreatif direktörlük yaptı. Kıyafet kuralı basitti: “Karl’ın onuruna”.

Cruz, Lipa, Michaela Coel, Roger Federer ve her zaman olduğu gibi ortak yöneticilik yaptı. Moda Genel Yayın Yönetmeni Anna Wintour. Oscar ödüllü Cruz, Lagerfeld ile yakındı ve 2018’de Chanel markasının yüzü oldu. 2019’da son Chanel defilesinde podyumda yürüdü.

1 Mayıs’ta, halıya çarpmadan sadece birkaç saat önce, Penélope Cruz, ön planda Lagerfeld’in imzası olan beyaz at kuyruğunun yer aldığı bir Chanel fotoğraf çekiminden kamera arkası fotoğrafları paylaştı. Fotoğrafın altına “Sevgili Karl, umarım sevgiyi hissediyorsundur. Öyle olduğunu biliyorum.” Slayt gösterisinde ayrıca, Lagerfeld’in fotoğraflar için hiç olmadığı kadar gülümsemeye yaklaştığı, ikisinin kucaklaştığı fotoğraflar da yer alıyor.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Keke Palmer, hamile tarzındaki oyununu ışıltılı bir kesik elbiseyle vurguladı
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir