Moda

Kourtney Kardashian Noel’de pantolon giymeyecek

Kourtney Kardashian Noel'de pantolon giymeyecek

Kardashian-Jenner ailesinin geri kalanı yıllık tatil partilerinde ışıltılı tatil elbiseleri giyerken, Kourtney Kardashian pantolonsuz trende lüks bir dokunuş katmayı tercih etti.

44 yaşındaki realite yıldızı, kasım ayında oğlu Rocky Thirteen’i doğurduğundan bu yana ilk büyük moda anını siyah bir elbise ve tayt ile dramatik bir uzun kürk mantoyu eşleştirdi. Poosh kralı, latte makyaj görünümü ve kaygan sırtı yüksek at kuyruğu ile işleri tamamladı.

Instagram/@kourtneykardash

2023’ün en büyük trendini takip etmemiş olmaları, Kourtney’nin kız kardeşlerinin orada olmadığı anlamına gelmiyor. Kylie Jenner, zarif moda dönüşümüyle eşleşen ve annesi Kris Jenner’ın kendi altın boyundan bağlamalı elbisesiyle siyah etek ve uyumlu opera eldivenleriyle neredeyse eşleşen altın ışıltılı özel Dolce & Gabbana elbisesi giydi. Bu arada Kendall Jenner, Bayan Clause’u kalın bantlı kabarık beyaz şeritli, vücudu saran siyah bir elbiseyle canlandırdı. Khloé Kardashian ise gecenin en markalı görünümünü elde etmek için gözyaşı damlası şeklinde büyük bir elmas kolye ile ışıltılı ten rengi bir korse elbiseyi tercih etti.

Kylie, Skims’in kurucusu dışındaki tüm Kardashian-Jenner kadınlarının yer aldığı TikTok gönderisine “Kim’i kaybettik” başlığını attı.

TikTok içeriği

Bu içerik, geldiği web sitesinde de görüntülenebilir.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Emily Ratajkowski, giydiği 'en tartışmalı elbise' hakkında