Moda

Kim Kardashian’ın kot pantolon ve beyaz tişört yorumu çok güçlü bir mesaj içeriyor.

Kim Kardashian'ın kot pantolon ve beyaz tişört yorumu çok güçlü bir mesaj içeriyor.

Kim Kardashian, Versace ve Hermès gibi pahalı yüksek moda markalarıyla dolu bir dolaba sahip olmasına rağmen (bir düzineden fazlasına sahipken neden Birkin?), Kim Kardashian basketbol adına mütevazı giyinmeyi seçti.

8 Mayıs’ta, uçar Kurucu, annesi Kris Jenner ve moda tasarımcısı arkadaşı Sarah Staudinger ile Los Angeles Lakers ve Golden State Warriors arasındaki bir NBA playoff maçında saha kenarında oturdu ve arsız tişörtü herkesin dikkatini çekti.

Allen Berezovsky/Getty Images

Kim Kardashian, kasıtlı olarak yırtılmış beyaz bir tişörtü yırtık yakalı bol, kasıtlı olarak yırtılmış kot pantolonla eşleştirdi. Eminim köhne görünümlerine rağmen ikisi de çok pahalıdır. Havalı kız üniforması, topuklu sandaletler, katmanlı bir altın gerdanlık ve bir çapraz kolye içeriyordu. Saçlarını yeniden şık bir atkuyruğu yaptı ve doğal cazibesinin parlayabilmesi için küpeleri tercih etti.

Ancak giydiği sade beyaz tişörtün ilginç bir mesajı vardı: “İNEKLERE SEVİYORUM.” Kimmy’nin Kanye sonrası aşk hayatı, BDE komedyeni Pete Davidson ile kısa süreli ilişkisi dışında şaşırtıcı derecede sessiz kaldı. Çiftin Temmuz 2022’de ayrılmasından bu yana Kardashian bekar bir hayat yaşıyor ama belki de daha fazlası için hazırdır.

Allen Berezovsky/Getty Images

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Katie Holmes, dünyanın en küçük yavru topuğu Cannes'a getiriyor
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir