Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #687: 7 Mayıs Pazar

Today

Bir Wordle olmak istiyorsanız (yeni sekmede açılır) merak çözmek, kılavuzlarımızı ve ipuçlarımızı okuyun veya biraz yardıma ihtiyacınız varsa 7 Mayıs (687) oyunu için bir ipucuna göz atın. Daha doğrudan bir şey mi tercih edersiniz? Sen ona sahipsin. Bugünün Wordle yanıtı yalnızca kısa bir kaydırma veya tıklama uzağınızda.

Bir yeşil, bugünkü Wordle’da yardımcı bir çapa görevi gördü, ancak onunla uyumlu bulduğum tek sarı, bir süre hiçbir yerde oturmak istemedi. Neyse ki, yol boyunca elediğim diğer mektuplar çok yardımcı oldular ve (sonunda) bana yalnızca bir olası Wordle yanıtı bıraktılar.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

7 Mayıs Pazar için bir Wordle ipucu

Bugünün Wordle’ını çözmek için canavarları düşünmeniz gerekecek, özellikle de mezarlıklarda dolaştığı, cesetlerle beslendiği ve bazen zombilerle karıştırıldığı söylenen türden. Bu kelime aynı zamanda marazi ve ürkütücü şeylere rahatsız edici derecede tutkulu bir ilgi duyan biri için de kullanılabilir. Bugün bulmak için iki ünlü var.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Bugünün yapbozunda hiçbir harf iki kez kullanılmaz.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Herkes Wordle’u alıp oynayabilir, ancak bunu iyi yapmak ve tüm tahminlerinizin geçerli olmasını istiyorsanız, bu hızlı ipuçları Wordle kazanma serinize başlamanıza yardımcı olacaktır:

 • Eşsiz ünlüler ve ünsüzlerin dengeli bir karışımına sahip bir açıcı seçin.
 • Cevap aynı harfi birden çok kez içerebilir.
 • Zaten elediğiniz harfleri içeren tahminleri kullanmamaya çalışın.

Neyse ki, gece yarısına kadar tamamlanmasını sağlamanın ötesinde bir zaman sınırı yok. Bu nedenle, oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş geliyorsanız daha sonra geri dönmemek için hiçbir neden yok. Bazen bir süre uzaklaşmak, yeni bir bakış açısıyla geri dönebileceğiniz anlamına gelir.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#687 Wordle cevabı nedir?

Hafta sonları kazanmak içindir. 7 Mayıs (687) Sözünün cevabı şudur: GHOUL.

Önceki Wordle cevapları

Son 10 Wordle yanıtı

Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme çalışmanızı canlı tutan eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler verebilir. Cevabın tekrarlanması pek olası olmadığından, bugünün Wordle’ı için tahminleri ortadan kaldırmanın da iyi bir yoludur.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 6 Mayıs: KIZGINLIK
 • 5 Mayıs: ALTINDA
 • 4 Mayıs: lepistes
 • 3 Mayıs: SÜRÜ
 • 2 Mayıs: somurtkan
 • 1 Mayıs: MENZİL
 • 30 Nisan: PLAZA
 • 29 Nisan: SEDİR
 • 28 Nisan: dolaylarında
 • 27 Nisan: MANTIK
OKU  Bu RTX 4080 oyun bilgisayarı fırsatı, AMD ve Nvidia'nın en yeni kitini daha ucuza sunuyor

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle size her gün altı sıra beş kutu verir ve kazanma serinizi devam ettirmek için bunların içinde hangi gizli beş harfli kelimenin saklandığını bulmanız gerekir.

Malısın güçlü bir kelime ile başla (yeni sekmede açılır) ARISE gibi ya da ortak ünsüzler ve birden çok sesli harfin iyi bir karışımını içeren başka herhangi bir kelime gibi. Ayrıca, fazladan bir harfi potansiyel olarak eleme veya onaylama şansını boşa harcadığınız için, yinelenen harflerle başlayan sözcüklerden kaçınmak isteyeceksiniz. Enter tuşuna bastığınızda, hangilerinin doğru veya yanlış olduğunu göreceksiniz. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

Bir sonraki tahmininizin, geçen sefer kaçırmış olabileceğiniz yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak ve aynı zamanda bugünün cevabında yer almayan bir gerçek için şu anda bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışarak ilkini tamamlamasını isteyeceksiniz. Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı deneme hakkınız var ve sadece gerçek kelimeleri kullanabilirsiniz ve harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örneğin: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçları (yeni sekmede açılır)ve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle (yeni sekmede açılır), kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar (yeni sekmede açılır), günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı (yeni sekmede açılır). Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #828: 25 Eylül Pazartesi

Oyun Haberleri

Kayıp bir birinci şahıs Pokémon tarayıcı oyunu bulundu ve geri yüklendi

Oyun Haberleri

NYT Connections'ın ipucu ve yanıtları bugün: 25 Eylül (#106)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir