Moda

Kol şekerlerinizi güncelleme zamanı – ve bu, SS23 için olmazsa olmaz çanta düzenlemesidir.

Kol şekerlerinizi güncelleme zamanı - ve bu, SS23 için olmazsa olmaz çanta düzenlemesidir.
Luca Braket

“Yeni Yıl, Yeni Sen” den bıktınız mı? Daha basit kararlarınıza umutsuzca tutunurken, kuru bir Ocak ayı nedeniyle berbat bir başarısızlık mı yaşıyorsunuz? Güneşin etrafındaki bir yolculuğun ilk birkaç haftası her zaman zordur, ancak bir şey kesinlikle yüzünüzü gülümsetecektir; it çantaların yeni sezonu pırıl pırıl.

SS23 için dünyanın önde gelen lüks evleri bize ham şıklığı tattırdı. Gucci, adını orijinal poster kızı Jackie Kennedy’den alan imza ‘Jackie’ çantasını çok çeşitli tonlar ve baskılarla güncelledi; zümrüt yeşili bir rüyadır. Chanel’in kapitone ‘Hobo Çantası’, lezzetli şeker renkli şekerlemelerle kaplıdır. Ve Prada’nın ‘Galleria’sı, İtalyan zarafetinin özünü çağrıştıran bir ombré yorumuna kavuşuyor.

okumaya devam et

Çıplak Cazibe: Anya Taylor-Joy, çıplak elbisenin neden yapıştığını kanıtlıyor the İşini bilen IT kızları için stil zımbaları

önceki tatler kapak yıldızı mutlak parlaklığı tercih eden en son kişidir

ürün resmi

Işıltılı yıldız adayları bu sezonun en göz kamaştıran trendi gümüş çantalara aşık olacak. Miu Miu’nun ‘Matelassé’ çantası, tıpkı Zara Tindall tarafından sevilen bir stil olan Fairfax & Favor’ın muhteşem ‘Mini Windsor’ çantası gibi ışıltılı bir başarı öyküsü.

Brian Calvin’den Dior Lady Sanatı

seninkini giy sanat Kolunuzda da bahar için önemli bir an olacak. Louis Vuitton, ünlü Japon sanatçı Yayoi Kusama ile, evin Kusama’nın ünlü noktalarıyla süslenmiş cesur şekilleri için işbirliği yaptı. Dior ayrıca en son Lady Art çanta serisiyle çığır açan 10 sanatçıyı öne çıkaran notu da aldı.

Son olarak, onu büyük seven kadın için kedi nanesi, XL shopper tüm devasa görkemiyle geri döndü. Dolce & Gabbana’nın ‘DG Logo’ çantası cesur ve parlak, Ermanno Scervino’nun ‘Maggie’ çantası olmazsa olmaz bir mucize ve Hermès’in ‘Steeple’ çantası en iyi fonksiyonel moda.

Bu yüzden Ocak hüznüne kapılmayın. Bunun yerine, alışveriş terapisinin büyüsüne kapılın ve gardırobunuzu bu harika parçalardan biriyle güncelleyin.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Anya Taylor-Joy, jüponunu saf kabarık etek anıyla geri getiriyor