Oyun Haberleri

Komik Dead Space Klipsi, Oyuncuların Hat Tabancasını Kullanırken Neden Dikkatli Olması Gerektiğini Gösteriyor

Isaac Raises his Weapon in Dead Space

İnternette dolaşan bir klip, Motive Studio’daki hat tabancasının neden olduğunu gösteriyor. ölü boşluk remake iki ucu keskin bir kılıçtır. USG Ishimura’da gizlenen anlatılmamış korkuları dağıtmanın birçok yolu olsa da, yeni ölü boşluk öngörülemeyen sonuçları vardır.


Motive Studios, 2008’lerin aslına sadık yeniden yapımıyla beklentileri aştı. ölü boşluk. Şu anda Metacritic’te 88’de oturan hayatta kalma korku klasiği, olağanüstü görsel ve ses tasarımının yanı sıra orijinalin hayranlarının çeviriyi yapacağını umduğu tatmin edici, uzuvları parçalayan oynanışla övünerek modern güne sorunsuz bir şekilde sıçradı. 27 Ocak’ta yayınlanan ölü boşluk remake, İngiltere satış tablosunda fiziksel kopyalar için hızlı bir şekilde zirveye yerleşti ve Steam satış tablosunun küresel satıcıları için ilk 10 içinde sağlam bir yere sahip, bu da EA’nın yeniden yapımı için yeşil ışık yakması için iyi bir işaret. Ölü Alan 2.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Dead Space Remake Oyuncusu, Dead Space 3’e Gizli Referansı Gösteriyor

Single-Elderberry377 tarafından Reddit’te yayınlanan bir klipte, bir nekromorfa karşı mücadelede oranlar, hat tabancasının alternatif atış modunu kötüye kullandıktan sonra korkunç bir hal alıyor. Patika halindeki düşmanları hızla parçalayabilen statik bir lazer tuzak teli oluşturan hat tabancası, Isaac’in ABD’deki USG Ishimura’da gezintisi sırasında önemli bir silahtır. ölü boşluk etkin kullanıldığında. Ne yazık ki Single-Elderberry377 için, hat tabancasının tuzak telleri dost ateşi veriyor ve düşmanların alınları da dahil olmak üzere kelimenin tam anlamıyla her yüzeye yapışıyor. Yanlışlıkla yükseltilmiş alternatif ateş saldırısını tam da bu şekilde yerleştirerek, istemeden nekromorfa üç uçlu bir lazer korna verdiler. Azgın zombi uzaylı, ölümcül ışınlar Isaac’in RIG zırhını delip geçerek saldırıyı hızlandırmaya devam ediyor. Bir anlık paniğin ardından Single-Elderberry377, nekromorfu öldürmeyi ve sakinliğini geri kazanmayı başardı, ancak daha önce çok değerli bir dersi zor yoldan öğrenmedi.

OKU  Bu Diablo 4 oyuncuları, oyunun resmi olarak var olmayan gizli inek seviyesini bulmak için birlikte çalışıyor.

Hay aksi! DeadSpace’ten

Orijinalin en çok övülen yönlerinden biri ölü boşluk ilgi çekici ve yaratıcı silah cephaneliğiydi. Hayranları rahatlatmak için, yeniden yapılanma bu alanda da sunuldu ve kafadan vuruşları sıralamanın her zaman en iyi yaklaşım olmadığı, hayatta kalmak için taktiksel parçalanma ve kalabalık kontrolünü kritik hale getiren bir oyun sağladı. Isaac, çizgi tabancasını oyunun yaklaşık üçte birinde bulur ve bazı karşılaşmaları önemsizleştiren tıkanma noktaları yaratma olasılığını açar. Dost ateşi nedeniyle, silahın yanlış kullanılması, Isaac’ın düşüşü anlamına da gelebilir.

iken ölü boşluk remake gerçekten ürkütücü, en korkunç karşılaşmalarda bile insan hatasında mizah olabilir. Single-Elderberry377’ninki gibi klipler, bazen korkunç bir hata yaptıktan sonra yapabileceğiniz tek şeyin, tüm bu talihsizliğe gülmek, sonra bunu internette yayınlamak olduğunu vurguluyor, böylece diğerleri iyi bir kahkaha atabiliyor.

ölü boşluk şu anda PC, PS5 ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: Dead Space Remake Vs The Callisto Protocol: Hangi Oyun Daha İyi?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.