Moda

Kourtney Kardashian’ın bize déjà vu yaşatan ipek korse iç çamaşırı takımı

Kourtney Kardashian'ın bize déjà vu yaşatan ipek korse iç çamaşırı takımı

Kourtney Kardashian, Instagram’da yine bir şeyler satıyor, ancak biz daha çok onun uyumuna odaklandık.

Lemme Irish Deniz Yosunu Sıvı Damlalarını tanıtan en son #sponcon gönderisinde, yeni sarışın bomba pembe ipek iç çamaşırı ve yosun yeşili bir trençkot (buna bilinçaltı mesajlaşma denir) içinde kusursuz bir şekilde seçilmiş bir meyve çekmecesinin yanında poz verdi. Kardashian’ın pembe dantel takımı, Mayıs 2022’deki İtalyan düğününde giydiği özel Dolce & Gabbana takımını biraz anımsatan korseli bir büstiyer ve slip-on etekten oluşuyordu.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Kardashian, “Elbisem için ilk ilham, nişanlanmadan bir gece önce Travis ve ben Guns N’ Roses’ın ‘November Rain’ klibini izlerken geldi ve birbirimize ‘Bu bizim düğünümüz olmalı’ dedik.” seksi düğünü, yakın zamanda bir Instagram gerilemesi gibi görünüyor. “Kısa bir elbise giyiyordu ve ben de kısa bir elbiseye ihtiyacım olduğunu düşündüm!”

Kourtney Kardashian platin sarısı bobunu 5 Mart’ta görücüye çıkararak 1995’ten beri saçlarını ilk kez beyazlattı. Las Vegas’tan bir dizi fotoğraf paylaşarak, siyah deri korse ve büyük boy deri ceket giyerken buz gibi yeni görünümünü sergiledi. Kaşlarını daha doğal bir gölgede tuttu ve görünümünü boğucu bir dumanlı göz ve soluk mat dudaklarla tamamladı.

O sırada, finallerde aynı görünümü giydiği lise günlerinden bazı eski fotoğraflar da paylaştı. Kourtney bir keresinde 90’ların E aracılığıyla sarışına geçişini “Ailede ağartıcı sarışın olan tek kişi Kim değil” diye yazmıştı! Haberler. “Saçlarımı vurgularla açık kahverengiye boyamadan önce bu saç rengini sadece bir ay tuttum. Vurgularıma dokunduğumda hepsi kızardı ve saçlarımın uçları dışarı çıktı, bu yüzden saçlarımı siyaha boyadım ve kısa kestim. Bir dahaki sefere sarışın olduğumda, kapak çekimi için peruk takıyordum 944 dergisi-2009 yılında.”

OKU  Hailey Bieber, Dünyanın En Kısa Straplez LBD'sinde 2,5 m Uzun Görünüyor


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Moda

Kourtney Kardashian, 'Dolaba Çok Şey Sığdıramadığınız Zaman' Doğum Sonrası Vücudunu Giydirmekten Bahsediyor

Moda

Kourtney Kardashian Noel'de pantolon giymeyecek

Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir