Moda

Kourtney Kardashian, ‘Dolaba Çok Şey Sığdıramadığınız Zaman’ Doğum Sonrası Vücudunu Giydirmekten Bahsediyor

Kourtney Kardashian, 'Dolaba Çok Şey Sığdıramadığınız Zaman' Doğum Sonrası Vücudunu Giydirmekten Bahsediyor

Kocası Travis Barker’dan küçük Rocky’yi doğurduktan iki aydan kısa bir süre sonra Kourtney Kardashian, gardırobunun çoğunun bir dakika beklemesi gerekeceğini söylese de şimdiden yeniden giyinmeye başladı.

Lemme’in kurucusu, Instagram’da Kardashian için giydiği yere kadar uzanan kürke ithaf ettiği bir gönderide, “Dolaba pek sığamadığınız ve göğüsleriniz sütle dolduğu zaman, rahat bir palto giyin ” diye yazdı. Jenner -Noel partisinde bu sene giyildi. Kourtney, büyük paltosunun altında bir tulum (Skims?) ve şeffaf tayt giyiyor gibi görünüyor; bu da doğum sonrası bir annenin bile pantolonsuz trendi takip edebileceğini kanıtlıyor.

Yorumlar bölümü, “Ne olursa olsun kötü adam olduğunda.” yazan kız kardeşi Khloé Kardashian da dahil olmak üzere, ona tezahürat yapan insanlarla doluydu.

Instagram içeriği

Bu içerik, geldiği web sitesinde de görüntülenebilir.

Hamileliği sırasında Kourtney Kardashian, değişen vücudunu benzersiz moda anları yaratmak için kullandı; örneğin, Kim Kardashian’ın North West’e hamileyken Met Gala görünümünü komik bir şekilde yeniden yarattığı zaman: birçok kişinin onu bir kanepeye benzettiği çiçekli bir elbise.

Dört çocuk annesi olan anne, vücudunun yavaş yavaş fetüssüz hayata alışması konusunda sabırlı davrandı ve yakın zamanda bu günlerde egzersiz rutininin nasıl göründüğünü anlattı. “Doğum sonrası 7. hafta: Spor salonunda ilk gün, 30 dakika koşu, eğim 3,0 12,0, sakin olun, acele etmeyin, baskı yok, anneler, vücudunuz iyileşiyor, bu bir yarış değil” diye Instagram’da kısa bir süre paylaştı. noelden önce Kadın Sağlığı.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kourtney Kardashian'ın hamile stili sevimli, rahat ve cesur
İlgili yazılar
Moda

Kourtney Kardashian Noel'de pantolon giymeyecek

Moda

Kourtney Kardashian'ın hamile stili sevimli, rahat ve cesur

Moda

Kourtney Kardashian, müstehcen kesim taytlarıyla kalbini poposuna taşıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir