Oyun Haberleri

Elden Ring, Birinci Şahıs Moduna Sahiptir

elden-ring-first-person-mod

için bir mod yayınlandı. Elden Yüzüğü bu, tüm oyunu birinci şahıs bakış açısına dönüştürür. Elden Yüzüğü şimdiye kadarki en popüler üçüncü şahıs RPG’lerinden biridir ve bu mod bunu tamamen tersine çevirir.


Ana akım başarısına rağmen Elden Yüzüğüdiğer RPG’lerde görülen çok sayıda moda sahip olmadı. Skyrim Ve serpinti 4. Buna rağmen zaman ondan yanadır. Elden Yüzüğü daha yeni bir yaşına basıyor. Mevcut modların çoğu Elden Yüzüğü en sadık hayranlardan bazılarının modlama sahnesine dahil olmasıyla harika. için başka bir eğlenceli mod Elden Yüzüğü hatta başlığa RuneScape silahları ve zırhı ekleyerek oyuncuların Jagex’in popüler MMO’sundan ekipman kullanarak oyunun savaşını ele almalarına olanak tanır. İyi erken belirtilerle, Elden Yüzüğü modlama topluluğu, önümüzdeki yıllarda oyuna yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

İLGİLİ: Elden Ring Güncellemesi Işın İzleme Ekliyor

Birinci şahıs bakış açısı modunun adı “Birinci Şahıs Ruhları” ve oyunculara FromSoftware’ın RPG’sini birinci şahıs bakış açısıyla oynamanın bir yolunu sunuyor. Mod, Nexus Mods’ta yayınlanmış olsa da, modun geliştiricisi Dasaav, YouTube’da yakın dövüş, menzilli dövüş, binicilik binekleri ve dövüş patronları dahil olmak üzere oyundan farklı senaryoların birden fazla klibini gösteren bir fragman yayınladı. Oynamış oyuncular için Elden Yüzüğü piyasaya sürüldüğünden bu yana, değişikliğe alışmak çok zaman alabilir, ancak kesinlikle oyunu deneyimlemenin yepyeni bir yolu ve yeni bir oyuna başlamak için harika bir deneyim. Belki de en merak uyandıran, modun nasıl etkileyeceğidir. Elden Yüzüğügeleneksel olarak zor ama ödüllendirici savaş sistemleriyle ünlü Soulslikes ile Dövüşü.

Oyuncuların üçüncü şahıs oyunlarındaki geleneksel bakış açılarını değiştiren modlar, oyuncuların oyunları geliştiricilerin başlangıçta asla amaçlamadığı şekilde deneyimlemelerine olanak tanıdığı için her zaman ilgi çekicidir. Yakın zamanda kayda değer bir örnek, orijinal için birinci şahıs modudur. ölü boşluközellikle bir korku ortamında etkiliydi. Elden Yüzüğü‘ın dünyası çok büyük ve birinci şahıs bakış açısı, Aradaki Toprakları geçmenin sürükleyici bir yolu olabilir.

OKU  Stardew Valley Player'ın Yanlış Tıklaması Trajik Bir Şekilde Makineleri Patlattı

2022’nin başlarında ilk piyasaya sürüldüğünde, Elden Yüzüğü geliştirici FromSoftware için muazzam bir başarıydı. Geliştiricinin geçmiş oyunlarından satış rakamlarının çoğunu paramparça etmeye devam edecekti. Başlığın popülaritesi, için ilk genişlemenin ortaya çıkmasıyla sonuçlandı. Elden Yüzüğü Erdtree’nin Gölgesi denir. Oyuncuların en yeni içeriğe ne zaman ulaşabilecekleri şu anda bilinmiyor. Elden Yüzüğü, ancak oyuncular yakında daha fazla haberin geleceğini umuyor olacaklar. Şu anda, FromSoftware yaklaşmakta olan üzerinde çalışıyor Armored Core VI: Fires of Rubicon. Bu nedenle, oyuncuların bir potansiyelden haberdar olması biraz zaman alabilir. Elden Yüzüğü şirket bu yoldan gitmeye karar verirse devamı.

Elden Yüzüğü şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA: Elden Ring’in Shadow of the Erdtree DLC’si Neden Resmi Olmayan Bir ‘Devamı’ Olabilir?

Kaynak: Nexus Modları

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Fairgames, rekabetçi PvP soygunlarında 'acil sanal alan oyunu' vaat ediyor

Oyun Haberleri

Lionsgate gerçekten büyük bütçeli bir John Wick video oyunu yapmak istiyor: 'Etrafında tonlarca enerji var'

Oyun Haberleri

Sihirli bir Windows XP etkinleştirme aracı, geçen yıl boyunca Reddit'te herkesin gözü önünde saklanıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir