Moda

Kraliyet özeti! Paris Couture Haftası bir aile meselesi

Kraliyet özeti!  Paris Couture Haftası bir aile meselesi

Geçtiğimiz hafta Paris, ultra-A-listers’ın, It-girl’lerin, moda imparatorluğunun mirasçılarının ve her zaman seçici olan moda kalabalığının ışıltılı yüzleriyle doluydu. Haute couture’ün eşsiz örneklerine ilk tanık olmak için Aşk Şehri’ne giden Jennifer Lopez, Zendaya ve Kylie Jenner gibi isimler, Fransız başkentinin kaldırımlarında yüksek modanın en iyilerinden ve dünyanın dört bir yanından netizenlerden oluşan şekerlemelerle dolaşırken manşetlere çıktılar. Globe, etkinlik boyunca sosyal medyada hakimiyet kurarak göz alıcı topluluklarını internette övdü.

Ne yazık ki, daha ağırbaşlı bir tavır sergileyenler, en baştan çıkarıcı görünümü sergileyen yüksek sosyete duayenleriydi. Charlotte Casiraghi (Chanel’de kot ve tüvit giymiş bir halde görünüyor) kusursuz bir şekilde göz kamaştırıcı görünümünü ona sundu je ne sais quoi, ve kraliyetteki çağdaşları da onun çok gerisinde değildi.

En çok imrenilen gösterilere katıldığınızda, her zamanki gibi stil durumu sembolleri sizi en iyi giyinenler listelerine taşıyacak şeydir. Ancak bu sezonun en iyi aksesuarı en yeni It-bag ya da Kalabalığı boğan, mutlaka sahip olunması gereken pompalar değildi; Ön sıradaki en büyük donanım, ailenizi couture arkadaşınız olarak tanıtmaktı.

Instagram içeriği

Bu içerik kaynaklandığı sitede de görüntülenebilir.

Her şey Dior’da başladı. 18 yaşındaki gelecek vaat eden It-girl Leah Behn, gezintiye büyükannesini de getirdi. Belki onun yaşındaki kızlar arasında en sevilen parti konuğu olmayabilir, ama en iyi ruh hali Norveç Kraliçesi Sonja – en sevgili büyükanne kesinlikle galip geliyor. Çift, Musée Rodin’in damalı zemininde fotoğraf çektirirken, Behn boz kahverengi bir ceket, lacivert etek ve leopar desenli tayt giyerken Kraliçe Sonja da gece mavisi elbisesi ve krem ​​rengi blazeriyle uyum içindeydi.

Savoy Prensesi Vittoria ve annesi Clotilde Courau, Dior Haute Couture SS24 defilesine katıldı

WWD

Ayrıca, şu anda feshedilmiş olan Savoy Hanesi’nin varisi Savoy Prensesi Vittoria ile birlikte, annesi, Venedik Prensi Savoy’lu Emanuele Filiberto’nun karısı Clotilde Courau ile birlikte gelen başka bir ailesel güç çifti de vardı. Bu anne-kız ikilisinin muhteşem bir moda partisine kol kola gelmeleri ilk kez değil, çünkü en son Temmuz ayında Valentino’nun Chateau du Chantilly defilesinde birlikte görülmüştü.

Prenses Maria Carolina, Prenses Maria Chiara ve Bourbon İki Sicilyalı Prenses Camilla, Armani Privé Haute Couture SS24 defilesine katıldı

Arnold Jerocki


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Hailey Bieber Nepo Baby Takımıdır