Oyun Haberleri

Objektif olarak en iyi Fallout oyunu için ücretsiz GOG anahtarları şu anda Twitch Prime’da

A man and a woman in vault suits stand over irradiated and hostile ghouls in keyart for Fallout 1.

Arkadaşlar, bir kez daha Twitch Prime aboneliğinizin olduğunu hatırlamanın ve bir domuzun yer mantarı avlaması gibi onun sayısız ücretsiz içeriği arasında kök salmanın zamanı geldi. Bugünün mantarı mı? En iyi Fallout oyunu için ücretsiz GOG anahtarları. Hayır, New Vegas’ta değil. 2 de değil. Kesinlikle 3 değil, neden bunu söyledin ki? Bak, 1, tamam mı? Ücretsiz GOG anahtarları Fallout 1 içindir.

Bu doğru millet. Benim açımdan Fallout serisi ilk girişiyle onu parkın dışına çıkardı. New Vegas’a bayılıyorum ve Fallout 2’nin oldukça iyi olduğunu düşünüyorum, ancak başka hiçbir oyun kalbimi ilk oyun ve onun kıyamet sonrası estetiği ve sağlam hikayesi kadar etkilemedi. Zaten nispeten topraklanmış. Sonuçta bu hâlâ ışınlanmış ip gibi bir adamın bir tür Süper Mutantla dünyayı ele geçirmeye çalışmasının hikayesi, ama biz burada göreceli bir ölçekte çalışıyoruz.

Bana sorarsanız Fallout 2, popüler kültür referansları ve keskin mizahıyla biraz fazla ileri gitti; New Vegas ise pek çok izometrik oyunun akıcı hissinden mahrum kaldı (bunu Obsidian’ın herhangi bir başarısızlığından ziyade Bethesda’nın motoruna bağlıyorum) , Yine de). Fallout 1 Goldilocks bölgesine ulaştı ve orijinal oyunlar garip bir şekilde yenilenmemiş olsa da (kesinlikle Baldur’s Gate tarzı gelişmiş sürümleri hak ediyorlar) modern sistemlerde güzel bir şekilde çalışmasını sağlayacak çok sayıda hayran yaması var.

Bir sürü başka bedava şey de var ve oradayken onları yakalasan iyi olur. Eğer siz de benim gibiyseniz, bu, bir gün oynama ihtimaliniz varsa, oynamadığınız oyunlar için bir sürü bedava şey alacağınız anlamına gelir. Ben Destiny 2 oyuncusu muyum? Hayır. Ama bir gün olabilirve eğer bu gerçekleşirse 2024’ün soğuk bir Şubat sabahında “Şiddet Sürüsü Egzotik İfade Paketi”ni aldığım için çok mutlu olacağıma bahse girerim.

Fallout’u ve diğer pek çok ıvır zıvırı Twitch Prime abonelik sayfanızdan alabilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Marvel Snap, uzun zamandır beklenen savaş moduna ve canlı denge değişikliklerine kavuşuyor