Moda

Kylie Jenner Paskalya’yı eski John Paul Gautier elbisesiyle ve transparan etekle kutladı.

Kylie Jenner Paskalya'yı eski John Paul Gautier elbisesiyle ve transparan etekle kutladı.

Paskalya modası tipik olarak pastel elbiseler, puantiyeler ve frou-frou ile tanımlanır. Kylie Jenner için, aynı zamanda seksi bir dokunuşla da tanımlanıyor.

Bahar tatili için Jenner, önceki KarJenner Paskalya görünümüne kıyasla nispeten rahat olan vintage adaçayı yeşili John Paul Gaultier elbisesi giydi. Örme slip elbise, kemik ilüzyonu yaratan dikey nervürlere ve tabii ki uyluğun ortasına gelen sivri uçta şeffaf bir panele sahiptir. Pileli etek biraz hareket kattı ve belki biraz da Tinker Bell kostümü gibi görünüyordu? konuyu dağıtırım

Jenner, saçlarını yüzünü çerçeveleyen parçalarla hem aşağıda hem de alçak bir atkuyruğu yaparak, güzellik söz konusu olduğunda her şeyi minimumda tuttu. Küçük altın halka küpeler ve yılın bu zamanı için ideal olan yumuşak pembe bir allık ve uyumlu pembe dudaklar takmıştı.

25 yaşındaki oyuncu, paylaşımına “Mutlu Paskalyalar” notunu düştü.

“Preettyyy” yazan Vanessa Hudgens de dahil olmak üzere birçok ünlü yorum yaptı (biri E, iki Ts ve bir Y yeterli değildi). Chloe Bailey şöyle yazdı: ” muhteşem.”

Ancak bu, Jenner’ın tek KarJenner Paskalya gönderisi değildi. Günün kıyafetinin ardından, KarJenner Paskalya kutlamasından, her zamanki gibi incelikli olmayan bir atlıkarınca fotoğrafı paylaştı. İkinci gönderiye “En tatlı Paskalya hafta sonu ” adını verdi. Öne çıkan özellikler arasında çocukları Stormi ve Aire’in enstantaneleri, uyumlu yeşil sandaletlerle giydiği JPG elbisesinin tam boy ayna özçekimi, tüm KarJenner çocuklarının isimlerinin bulunduğu Paskalya sepetleri, dev bir altın yumurta ve dev doldurulmuş Paskalya tavşanları yer alıyor. Kylie Jenner’ın sözde erkek arkadaşı Timothée Chalamet dikkat çekici şekilde yoktu.Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kylie Jenner, Joots trendinin ortak imzacısıdır
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir