Oyun Haberleri

Let’s Build a Zoo yakında sizin de bir akvaryum kurmanıza izin verecek

Let's Build a Zoo yakında sizin de bir akvaryum kurmanıza izin verecek

Bir Hayvanat Bahçesi İnşa Edelim (yeni sekmede açılır)Oyuncuların yeni hayvan türlerini melezlemesine izin veren hayvanat bahçesi yönetimi simülasyonu ikinci genişleme paketini duyurdu. Aquarium Odyssey adlı bu kaygan DLC parçası, oyuncuların kendi su koruma alanlarını inşa etmelerine ve yönetmelerine, tankları her türden tuhaf ve harika deniz yaşamıyla doldurmasına izin verecek.

Duyuruya, genişlemenin getireceği yeni özellik dalgalarını gösteren kısa bir yeni fragman eşlik etti. Doğal olarak, ana cazibe, balinalar, köpekbalıkları, denizyıldızı, kılıç balığı ve sıradan balıklar dahil olmak üzere bakmanız gereken 50 yeni hayvan türüdür (Spesifik olamıyorum çünkü fragman sadece bir dakika uzunluğunda ve karakterler çok küçük). Bunlar tomurcuklanan meyve salatası Akvaryumunuz yüzden fazla yeni dükkan ve dekorasyonla süslenebilirken, yedi yeni mahfazaya yerleştirilebilir.

Tüm bunlar, yayıncı No More Robots’un oyuncuları en az yirmi saat daha meşgul edeceğini düşündüğü yeni bir kampanyada keşfedilebilir. Sürekli ıslak hayvanlara bakmanın hangi yeni zorlukları içereceğine dair bir kelime yok, ancak muhtemelen hava filtreleme, köpekbalıklarınızı somonlardan ayırma gibi faktörleri yönetmeniz gerekecek. Ayrıca, önceki genişletme göz önüne alındığında, Dinozor Adası (yeni sekmede açılır)oyuncuların dino DNA’sını oyunun mevcut hayvanat bahçesiyle birleştirmesine izin verin, Aquarium Odyssey’in bu gurur verici (etik açıdan şüpheli olsa da) tanrıyı oynama geleneğini sürdüreceğini varsaymak güvenlidir.

Çıkış tarihi de dahil olmak üzere Aquarium Odyssey hakkında daha fazla ayrıntı bu yıl içinde açıklanacak. Şimdilik, geliştirici Springloaded’in duyuruya eşlik etmesi için yayınladığı ücretsiz Sloths and Spas güncellemesiyle yetinmeniz gerekecek. O halde geriye tek bir soru kalıyor, o da Aquarian Odyssey’in Chris’in bu kadar kötü olmasına izin verip vermeyeceği. (yeni sekmede açılır) Dinozor Adası’nın yaptığı gibi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Overwatch 2 Hayranlar Yeni Çöpçatanlık Bilgisinden Memnun Değil