Moda

Leydi Amelia Spencer punk prensesi döneminde mi?

Leydi Amelia Spencer punk prensesi döneminde mi?

Punks ölmedi! Lady Amelia Spencer yeni kostümünde üstünlüğü tercih ediyor

@ameliaspencer15

Cesaret ve gösteriş: Büyük Britanya’nın en iyi yaptığı şey budur. Zengin bir miras ya da rock’n’roll ve kraliyet ailesi, saygın stil bilginleri nesilleri için paradoksal cesareti zarafetle birleştiren bir ülkenin duvar halısını sağlıyor. Vivienne Westwood, Alexander McQueen, John Galliano; hepsi onlarca yıldır aristo-rock piliçlerinin dünyasını büyüleyen şiddetli İngiliz modasının temel direkleri (bkz. Daphne Guinness, Lady Mary Charteris – Galler Prensesi bile McQueen’in resmi bir ziyarette büyüleyici numarasına karşı koyamaz). Artık sosyetenin kanalize edici punk-şık varisinin yeni bir yüzü var: Leydi Amelia Spencer.

Galler Prensesi Diana, Leydi Amelia ve kız kardeşi Leydi Eliza Spencer’ın göz kamaştıran ikiz yeğenlerinin yarısı, kapağında göründüklerinden beri mükemmel bir İngiliz gülü elanıyla yüksek moda dünyasında geziniyorlar. TatlerDünya çapında özel bir çıkış için Mart 2021 sayısı. Moda Ayı boyunca Michael Kors Koleksiyonu, Tod’s ve Alberta Ferretti gibi koleksiyonların ön sıralarında yer alan göz kamaştırıcı kız kardeşler için dünya hakimiyeti kasırgası oldu. Ve son sezonu sırasında Taç Son zamanlarda Lady Di’ye çok sayıda saygı duruşunda bulunulmasına neden olan Lady Amelia, kişisel tarzı söz konusu olduğunda resmi olarak kendi figürünü yaratmaya hazır.

Devamını oku

Leydi Eliza ve Leydi Amelia Spencer konuştuklarında Tatler Althorp, Güney Afrika ve teyzeleri Prenses Diana hakkında

Lady Eliza ve Lady Amelia Spencer, dünyaya özel bir etkinlikte, Mart 2021 sayısında Yardımcı Editör Sacha Forbes’a açıldı. Tatler. Lady Amelia’nın düğünü şerefine yapılan röportajı yeniden keşfedin

makale resmi

Leydi Amelia Spencer, The Dorchester’daki süitinde poz verirken cesur bir sevgili

@ameliaspencer15

Prenses Gloria von Thurn und Taxis, 1980’lerin orijinal ‘punk prensesi’ydi

Ron Galella

Tarihi mücevher evi Boodles’ı Yılın Lüks Markası ödülünü sunmak üzere Pazartesi akşamı Walpole Lüks Ödülleri’ne katılan sosyetenin gözdesi, balo elbiselerini ve şapka takımlarını bırakıp siyah deri ve pırlantaları tercih etti. Versace’nin İtalyan va-va-voom’u için yarışan Amelia, Donatella’nın Sonbahar-Kış ’23 koleksiyonundaki en cesur tasarımlarından birine bürünerek bunlardan birini hazırladı. Cidden üstün görünüm. Kemerli A kesim mini elbise, PVC topuklu ayakkabılar ve omuz hizasında deri eldivenlerden oluşan tamamen siyah takım, orijinal punk prensesi Prenses Gloria von Thurn und Taxis’in ruhunu çağrıştırıyordu. 1980’lerde ‘Prenses TNT’ olarak anılmasına neden oldu.

Doğal olarak, Boodles’ın elçisi olarak, bu cesur ve cüretkar kıyafeti iltifat etmek için basamaklı elmaslardan oluşan bir deniz şarttı. Markanın ‘Be Boodles’ ve ‘Blossom’ koleksiyonlarından platin ve pırlantalarla dolu bilezikler yığdı ve boynunu, toplamda 122,27 karatlık büyüleyici 15 oval kesim akuamarin içeren muhteşem bir parça olan ‘Cenevre’ kolyesiyle süsledi. Makyajı bile kesinlikle asi bir yön aldı, sarışınını geriye kaydırdı. cheveux ve son derece görkemli bir kesim-kırışık dumanlı göze hizmet ediyor. Baştan çıkarıcı bebek mavisi gözlerine mükemmel bir çerçeve sağlayan Amelia, etkinliğe gitmeden önce The Dorchester’daki süitinin şeker çizgili duvarlarında mini bir fotoğraf çekimi için kayıtsız bir şekilde poz verdi. İşte bu gerçek bir karanlık diva hareketi.

Mücevheri getirin! Miras mücevher evi Boodles’ın elçisi olarak elmaslar daha sert Leydi Amelia için

@ameliaspencer15

Peki sosyete yıldız adayından daha fazla haute-hardcore silüetler bekleyebilir miyiz? Kim bilebilir? Ama en azından şimdilik kesin olan bir şey var: Leydi bir punk ve biz bunun için buradayız.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Fendi, Paris Couture Haftası'nda sonsuz zarafet sunuyor