Oyun Haberleri

Strong Bad’in Çekici İnsanlar İçin Harika Oyunu, Strong Bad’in Lisans Verme Nedenleriyle Vazgeçtiği Yazılıma Dönüşüyor

Some characters talk to each other in the Homestar Runner game.

Telltale’in bazı güçlü kötü haberleri var ve artık Strong Bad’s Cool Game for Attractive People’a destek vermeyeceğini veya satmayacağını duyurdu. “Artık IP haklarına sahip değiliz ve bu nedenle artık oyun serisini satamaz veya destekleyemeyiz” bir blog yazısı okur haber veren (teşekkürler), ancak son tarih belirtilmemiş ve bu yazının yazıldığı sırada oyun Steam’de mevcut olmaya devam etmektedir.

Mevcut sahipler, oyunun beş bölümünü satın alındığı dijital vitrinden yine de indirebilecekler, ancak Homestar Runner hayranları için bu sizin payınız gibi görünüyor. İkincisi, oyunun dayandığı oldukça popüler çevrimiçi çizgi filmdir ve Strong Bad, oyunda rol alan lucha libre tarzı karakterdir.

Bunun tam olarak hangi Telltale olduğu konusunda biraz kafanız karıştıysa, yalnız değilsiniz. Strong Bad oyunu, diğerlerinin yanı sıra, 2018’de mağazalardan çekildi Oyunun geliştiricileri OG Telltale battığında, satışa dönmeden önce nu-Telltale küllerden yükseldi. Oyunun listeden çıkarılması haberi, Homestar Runner’ı sevenler için kesinlikle talihsiz, çünkü dizinin yaratıcıları The Brothers Chaps tarafından yazıldı. Oyunu meşru yollarla oynamak istiyorsanız, satın almak için bu son şansınız olabilir.

Yeni Telltale, The Expanse tabanlı oldukça iyi görünen bir oyun üzerinde çalışıyor. son zamanlarda gösterdiğiancak kayan yazı projesi, orijinal stüdyonun en sevilen oyunlarından biri olan The Wolf Among Us 2’nin devamı niteliğinde. Bu proje yakın zamanda gelecek yıla ertelendi ve stüdyo, muhtemelen haklı olarak, eğer yarı pişmiş ise “parçalara ayrılacağız“.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Hello Games, Joe Danger'ı ücretsiz bir tarayıcı oyunu olarak yeniden canlandırıyor