Oyun Haberleri

Call of Duty: Modern Warfare 2 Videosu Şimdiye Kadarki En Hızlı Silah Oyunu Maçını Öne Çıkarıyor

modern-warfare-2-gun-game

İnternette yayınlanan bir video, bir Gun Game oyununu gösteriyor. Görev Çağrısı: Modern Savaş 2ve bu modda şimdiye kadar oynanan en hızlı oyun olabilir. Silah Oyunu eklendi. Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 2. Sezon ile ve hayranlar klasik modun geri dönüşünün tadını çıkarıyor.


Gun Game’in son sürümüyle birlikte, Görev çağrısı yıllar içinde popülaritesi yavaş yavaş artan bir modu geri getirdi. Başlangıçta bir Bahis Maçı olarak tanıtıldı. Call of Duty: Black Ops, ve sonraki sürümlerde yavaş yavaş eşleştirme oynatma listelerine girecekti. dahil edilmemesi ile Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 piyasaya sürüldüğünde birçok kişi geri dönmeyeceğini düşündü, bu nedenle 2. Sezona dahil edilmesi hoş bir sürpriz oldu. Oyuna henüz gelmemiş olan başka modlar da var, Silahlı Savaş Modu geliyor Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 3. Sezonda, yani henüz dört gözle bekleyecek çok şey var.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Call of Duty: Modern Warfare 2 Silah Oyunu Klasik Mini Haritayı Geri Getiriyor

Klip buradan izlenebilir ve The_Noid8 kullanıcısı tarafından Reddit’te yayınlandı ve onların sadece 38 saniyede bir Silah Oyunu turu kazandığını gösteriyor. Oyuncunun stratejisi basittir – tek bir yerde durun. Oyun, çok sayıda oyuncuyu kaldıramayacak kadar küçük bir harita olan Sevkiyat’ta geçiyor, bu nedenle oyun, oyuncuları The_Noid8’in hemen önünde üretmeye devam ediyor. Bu, başlangıç ​​RAPP H’den son fırlatma bıçağına çok kısa bir sürede gitmelerine olanak tanır. Oyuna yeni eklenen mod ile, şimdiye kadarki en hızlı Silah Oyunu olabilir. Görev Çağrısı: Modern Savaş 2.

Sevkiyatta Silah Oyunu…
ModernWarfareII’de u/The_Noid8 tarafından

OKU  Intel'den gelen dahili sızıntı, Arrow Lake'in Core i9 13900K'ya göre %21 performans artışı görebileceğini gösteriyor

Yorumların birçoğu videoyu, Gun Game’in herkes için ücretsiz doğası haritanın ortaya çıkma sorunlarını yalnızca şiddetlendirerek, Shipment’ın doğuşları hakkındaki hayal kırıklıklarını dile getirmek için bir fırsat olarak değerlendirdi. Şikayetlere rağmen Sevkiyat, oyunda son derece popüler bir harita olmaya devam ediyor ve Görev çağrısı 2007’den beri franchise Call of Duty 4: Modern Savaş. Haritanın popülaritesi o kadar fazladır ki, Infinity Ward için bir Gönderi 24/7 çalma listesi ekledi. Görev Çağrısı: Modern Savaş 2oyun içinde XP kazanmayı son derece hızlı hale getirir.

2023 yaklaşırken, serinin geleceği hakkında söylentiler dönmeye devam ediyor. Mevcut söylentiler bunu gösteriyor Görev çağrısı 2023’ün devamı olacak Modern savaş Sledgehammer Games, Infinity Ward’dan bir kez daha görevi devralıyor. Umarız oyuncuların, serinin bir sonraki sürümü için stüdyonun ne planladığını resmi olarak öğrenmesi çok uzun sürmez.

Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: Call of Duty: Black Ops Cold War’un Gunfight Lansmanı MW2 İçin Bir Örnek Olmalı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.