Moda

Luciana Barroso, Matt Damon ile ender bir gece için mükemmel iki parçalı seti giydi.

Luciana Barroso, Matt Damon ile ender bir gece için mükemmel iki parçalı seti giydi.

Lütfen bunu, bu ailenin davranışına tam bir saygı ve açıkçası büyük bir hayranlıkla söylediğimi unutmayın: Normalde Matt Damon ve eşi Luciana Barroso hakkında hiçbir şey duymuyoruz çünkü o ünlü değil ve kimse onun kim olduğunu gerçekten bilmiyor.

Ve bu sorun değil ve muhtemelen gerçekten sağlıklı! Instagram’da bile yok.

Ama ne olursa olsun, çift çok fazla yürüyüşe çıkmıyor ya da yıldız etkinlikleri yapmıyor ya da en azından yaptıklarında onlar hakkında bir şey duymuyoruz, çünkü temelde onlar sadece normal evli insanlar, sadece birinin olması dışında Amerika’da film yıldızları olarak en çok hasılat yapanlardan biri olmak. Sadece bir Knicks oyunu oynuyorlar, gevşek. Ama Pazartesi günü NYC’de süper göz alıcı bir randevu gecesi için geldiler ve merhaba… şık çiftlere dikkat edin!

Barroso’nun önceki evliliğinden biri de dahil olmak üzere dört kızı olan çift, Netflix galasına katıldı. çıkarma 2 Lincoln Center’da ve ardından (sanıyoruz) Mandarin Oriental Hotel’de sonraki parti. çıkarma 2 TYLER RAKE adlı bir adam olarak Chris Hemsworth’u takip ediyor. Ed Sheeran da oradaydı.

Kevin Mazur/Getty Images

Akşamın gerçek kazananı mı? Stella Artois ile bariz bir çapraz promosyon değil, ama Barroso’nun kıyafeti, tarçın rengi bir kısa üst ve onun sıcak ten rengine çok yakışan uyumlu nervürlü etek.

Kevin Mazur/Getty Images

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Jessica Alba az önce ofiste kot üzeri kot pantolonun nasıl giyileceğine dair bir ders paylaştı