Moda

Kylie Jenner şimdiye kadar şaşırtıcı derecede basit kıyafetini tanıttı

Kylie Jenner şimdiye kadar şaşırtıcı derecede basit kıyafetini tanıttı

Vay. Vay! Ve ekleyebilir miyim: OMG. Kylie Jenner hafta sonunu Paris’te Sofia Richie Grainge tarzı giysiler deneyerek geçirdi: pahalı görünen ama gösterişli olmayan özel dikim, sofistike, nötr parçalar. Chanel’i ziyaret etmek için sportif bir iki parça giymişti (aşağıdaki kıyafetin beyaz versiyonu olabilir mi?) ve öğle yemeğinde basit (iyi bir şekilde) siyah bir sundress giymişti. Sessiz lüks, ama Jenner için yüksek sesle yap.

Makyaj kralının her zamanki lateks korseler ve gerçek kumaştan daha kesik olan nefes almayan elbiselerden oluşan üniformasından hoş bir değişiklikti. (Utanmak yok! Sadece söylüyorum, bu her zaman sürdürülmesi gereken harika bir tarz.) Ve şimdi resmen kendini aştı. Evet, Kylie Jenner bej takım elbiseli (sponsorlu) bir fotoğrafını yayınladı.

Bej bir takım elbise! (Buradaki gönderiye bakın) Bir yorumcu “Sofya dönemi kızı ” yazdı. Bir diğeri, Kylie’nin yeni görünümü için parçaları seçmesine yardımcı olabilecek Timothée Chalamet ile iddia edilen ilişkisinin bir GIF’ini ekledi. Sonunda Ye Kim makyaj yaptı ve Travis, Kourt’un alışveriş merkezi goth tarafını benimsemesine yardım etti.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

kriz var mı Ann Taylor Loft var mı? “Toplantı odası yeni yatak odasıdır” derler.

Belki parlak, belki düpedüz tuhaf bir hareketle, bu mütevazi iki parçalı set – etek ve ceket – bir enerji içeceği olan Glow için satış konuşması yapıyor. Aromalı ve köpüklü. Serin.

Belki Kylie daha doğal bir görünüme yöneliyor? Çocuklarının yüzlerinde orijinal özelliklerini görmenin kendine olan güvenini artırdığından ve dizinin yeni sezonunun fragmanında ailesinin “güzellik standartlarını” ele alan kişi olduğundan bahsetti. Jenner fragmanda “Benim yaptığım şeyleri kızımın yapmasını istemiyorum” diyor. “Keşke en başta hiçbir şeye dokunmasaydım.”

OKU  Ve gidelim! Tatler'ın Stil Danışmanı, Royal Ascot için en harika şapkacılar hakkındaki kararıyla geri dönüyor


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Moda

Kylie Jenner, şeffaf dantel catsuit ile Altın Küre'ye gizlice girdi

Moda

Kourtney Kardashian Noel'de pantolon giymeyecek

Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir