Moda

‘Mafya Karısı estetiğini’ unutun, her şey Tanrı’nın karısının görünüşüyle ​​ilgili

'Mafya Karısı estetiğini' unutun, her şey Tanrı'nın karısının görünüşüyle ​​ilgili

Gangster cazibesi mi yoksa muhteşem ihtişam mı? Tanrı’nın karısı yeni ‘Mafya Karısı estetiği’ mi olacak?

Şu anda dünyada bir telefonla yaşayan biriyseniz, muhtemelen en yeni trend olarak ‘Mafya Karısı estetiği’ teriminin ortalıkta dolaştığını duymuşsunuzdur. günlük 2024 için taklit edilecek. TikTok çılgınlıklarının sonuncusu, netizenlerin ve moda hayranlarının, gişe rekorları kıran filmlerden parlayan gangster eşlerinin sıra dışı silüetlerini aşıladığını görüyor. Yaralı Yüz Ve Sopranolar (bu yıl ilk yayınlanmasından bu yana 25. yılını kutluyor). Ancak endişelenmeyin, çünkü gerçek mafya bağları bu işin içinde olmak için gerekli değildir.

‘Sessiz lüks’ün panzehiri gibi görünen (kızların Loro Piana örgüleri ve basit ama etkili Hermès mokasenleri gibi gizli zenginlik tarzı kodlara yatırım yaptığı geçen yılın tercih edilen trendi), ‘Mafya Karısı’ görünümü, cömert bir gösterinin gürültülü ve gururlu bir gösterisidir. ; büyük boy leopar desenli paltolar, göz kamaştıran ışıltılı takılar ve bolca ışıltı. TikTok gençliği, geçen yılın sonunda ‘Temiz Kız Çıktı, Mafya Karısı geldi’ iddiasıyla bu altın çemberli gösterişi hızla benimsedi. O zamandan beri, paranın yanıp sönmesi imrenilecek bir durum sembolü olarak geri döndü.

Hailey Bieber ‘Mob Wife estetiğini’ teste tabi tutuyor

Gotham

Ne yazık ki, buradayız Tatlerbiraz daha görkemli şeyleri tercih edin (kanlı elmas yerine Güney Denizi incileri, susturuculu tabancalar yerine Purdey tüfekleri vb.), bu nedenle, aynı derecede göz kamaştırıcı ama yine de biraz ağırbaşlı bir görünüm arıyorsanız, aristokrasinin kalbini yasa dışı faaliyetler nedeniyle kazandı – her zaman aldatıcı olan Lord’un eşleri.

‘Rab’bin Karısı estetiği’ İngiliz zarafetinin bir kutlamasıdır. İlham perileri, ülkenin en prestijli aileleriyle evlenen, görkemli tarzları ve ayırt edici zarafetleriyle Lordlarını büyüleyen şık annelerdir. Ve basamaklı elmaslardan oluşan dikkat çekici süitler, bir gangsterin nabzını hızlandırmanın, yakışıklı bir Lordun (tercihen 18. yüzyıldan kalma büyük bir evi olan) dikkatini çekmenin ışıltılı ve garantili bir yolu olsa da, aşırılığı azaltmanız ve bunun yerine tercih etmeniz gerekecek. zariflik için.

MÜZELER

Bir erkeğe unvan kazandırmak, sayfalarda iyi belgelenmiş bir yolculuktur. Tatler. Demek istediğim, hepimiz bu yüzden buradayız değil mi? Yüksek sosyeteyle evlenmek her zaman çok arzu edilen romantik bir çaba olmuştur. Ve eğer İngiliz kırsalında asırlık bir aile koltuğuna sahip bir Dük, Viscount, Marki vb. bulursanız, o zaman altın madalyayı bulmuşsunuz demektir. Ancak bir Rab, krema de la krema.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Meghan Markle önemli bir nedenden dolayı grafik bir tişört giydi