Moda

Taylor Swift stil ipuçlarını Galler Prensesi’nden mi alıyor?

Taylor Swift stil ipuçlarını Galler Prensesi'nden mi alıyor?

En son kopya-Kate? Taylor Swift, Grammy’de Galler Prensesi’nin Cazibesini Sızdırıyor

Dün gece Tinseltown ışıltılı ışıklarla doluydu şantözler akın ederken müzik dünyasının toplu halde Grammy’ler için Oscar’lara. Miley Cyrus özel Margiela’sıyla kalabalığı büyüledi, Dua Lipa gümüş Courreges elbisesiyle ve Tiffany & Co pırlantalarıyla (göz kamaştırıcı öpüşen koi sazan tasması biçiminde) denizkızı zarafetini tercih etti ve Olivia Rodrigo çarpıcı bir arşivde retro ihtişamını yeniden tanımladı. İlkbahar/Yaz ’95 koleksiyonundan kristallerle süslenmiş Versace parçası.

Ancak kalabalığın hayranlık uyandıran nefesi ve kırmızı halı raporlarını dindar bir şekilde dinleyen stilist hafiyelik yapan netizenler Taylor Swift’e ayrılmıştı. Bunu silkeleyin Hitmaker, son zamanlarda hayranlarından oluşan bir ordunun dünya çapında hayranlığını yaşıyor ve bu da orijinal ‘Beatlemania’nın sıradan bir soğuk algınlığından başka bir şey olmamasına neden oluyor. Kansas City Chiefs futbolcusu Travis Kelce ile olan ilişkisi onları güçlendirdi. the Yüzyılın çifti; Eras turnesinin 1 milyar dolardan fazla gelir elde ettiği bildirildi; ve Aralık ayında, TIME Dergisi onu ‘Yılın Kişisi’ ilan ettiler. Her zaman özdeşleşilebilen bir idol olarak kapağı elbette mavi gözlü Ragdoll kedisi Benjamin Button ile paylaştı.

Taylor Swift, 2024 Grammy’lerinde Schiaparelli ve Lorraine Schwartz takılarını takıyor

Lionel Hahn/Getty Images

Ancak Grammy görünümüne bakıldığında bu pop prensesi, Schiaparelli kıyafetinden de anlaşılabileceği gibi moda ilhamını gerçek hayattaki bir kraliyet ailesinden almış gibi görünüyordu. Crypto.com Arena’ya (eski adıyla Los Angeles Staples Center olarak biliniyordu) gelen yıldız, uyluk hizasında yırtmaçlı beyaz sütunlu bir elbise ve 300 karat değerinde katmanlı Lorraine Schwartz pırlanta kolyeler giydi. Bu görünümü iddialı siyah kadife opera eldivenleriyle eşleştirdi. Doğal olarak baştan çıkarıcı ama zarif takım, dikkatleri üzerine çeken başka bir moda anını anımsatıyordu: Geçen yıl BAFTA’daki Galler Prensesi.

Galler Prensesi, 2023 BAFTA’larda Alexander McQueen ve Cornelia James eldivenleri takıyor

Chris Jackson/Getty Images

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Katie Holmes Altın Küre'de değildi ama altın rengi pantolon giymişti.