Moda

Gösterişli hediyeler! Tatler’s Style Counsel, bu Sevgililer Günü’nde sevginizi görkemli bir tarzda göstermek için gerekli hediyelerle geri dönüyor

Gösterişli hediyeler!  Tatler's Style Counsel, bu Sevgililer Günü'nde sevginizi görkemli bir tarzda göstermek için gerekli hediyelerle geri dönüyor

Aşk, havadadır! Sevgililer Günü yaklaşıyor ve sevgilinizin kalbini şarkı söyletecek en gösterişli hediyeleri arıyorsanız doğru yere geldiniz.

Kalp şeklinde bir çikolata kutusu her şey yolunda ve güzel olsa da, Tatler‘ın Stil Danışmanı olarak, hayatınızın önde gelen kadınlarının sevginizi gösterecek biraz daha ışıltılı bir şeyi hak ettiğini düşünüyoruz. Stil editörü Chandler Tregaskes, Victoria Grant düşünme şapkasını takıyor ve 14 Şubat’ta lüks sevgisini yaymak için en muhteşem buluşları paylaşıyor.

Instagram içeriği

Bu içerik kaynaklandığı sitede de görüntülenebilir.

Jimmy Choo

Ayakkabılar, Jimmy Choo’dan 4.000 £

Kris Anwar

Cinderella sevgilileri için bir şeye ihtiyaç duyan Yakışıklı Prensler için Jimmy Choo’nun nihai cevabı var. Bu görkemli terlikler, 12.938 Swarovski kristaliyle özenle süslendi; bu da onları, nişanlınızı balonun yıldızı yapacak gerçekten baştan çıkarıcı bir hediye haline getiriyor. Ancak endişelenmeyin, bu muhteşem çifti kesinlikle gece yarısından sonra giyebilirsiniz; enerjinizi artırın!

LOUİS VUİTTON

Çanta, Louis Vuitton’dan 5.350 £

Kris Anwar

LUV olmadan Louis Vuitton’u heceleyemezsiniz. Bu nedenle, miras evinden tamamen yüksek kaliteli bir çanta, zarafet tutkunları için her zaman seçkin bir seçimdir. Capucines silueti herkesin gardırobuna mükemmel bir katkıdır ve bu şeker rengindeki şekerlemenin büyük bir özelliği vardır. keseler çekici.

HERMES

Piknik seti, Hermès’den 15.960 £

Kris Anwar


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Milano Moda Haftası minimalizm anlarını kutluyor: işte yeni İtalyan kıyafet yönetmeliği