Moda

Evde dolaşmak için en iyi elbiseler

Evde dolaşmak için en iyi elbiseler

Evinizin dışında en iyi bornozları giyemeyebilirsiniz, ancak bir şekilde onlar hala pijamalarınızla dinlenirken bile kendinizi şık hissetmenizi sağlayacak eşsiz bir yeteneğe sahipler. Doğru olanı alırsanız, bu kabarık bornozun, ayakkabı kutusundaki bir apartman dairesinde geçirdiğiniz kasvetli pazartesi gününü, sadece kafanızda da olsa, Ritz’de lüks bir konaklamaya dönüştürebileceğini bile söyleyebiliriz.

İster duştan çıkıyor olun ister bir fincan kahve yapıyor olun, rahat bir bornoz evdeki en iyi üst üste binme ve uzanma parçasıdır; en sevdiğiniz eşofman altı ve siyah tayt için özür dilerim. Ve çoğu seçenek yıl boyunca sıcak veya soğuk iklimlerde giyilebilir.

Önemli olan, işlevselliği artırmak ve bornoz ararken hızla harekete geçmek için önemli tasarım ayrıntılarına sahip, hem rahat hem de şık bir şey seçmektir. Bilirsiniz, aslında kapalı duran bir bel kravatı ve hatta telefonunuz veya uzaktan kumandanız için ön cepler bile… çünkü hepsine sahip olsanız iyi olur.

Bir bakışta en iyi bornoz seçimimiz

  • En iyi genel bornoz: Brooklinen Süper Peluş Bornoz, 99 $
  • Uzanmak için En İyi Bornoz: Skims Soft Lounge Robe, 88 Dolar
  • Kadınlar için en iyi ipek elbise: Lunya Yıkanabilir İpek Elbise, 278 Dolar
  • Kadınlar için en iyi hafif bornoz: Vintatre Uzun Örgü Kimono Robe, 33 Dolar
  • Kadınlar için en iyi lüks bornoz: Natori Anais Chameuse Robe, 195 $

Sonsuz seçeneklere göz atmanıza ve en iyi bornozları bulmanıza yardımcı olmak için, özellikle de artık her markanın çeşitli uzunluklarda ve kumaşlarda bornozlar sunduğu göz önüne alındığında, uzman editör ekibimize denenmiş ve test edilmiş favorilerini sorduk. Sonuç? Minyonlar için mükemmel olan waffle bornozlardan yazarın hâlâ hayatta olduğu doğum sonrası önlüklere kadar çeşitli fiyat noktalarında pratik seçeneklerden oluşan bir koleksiyon – hepsi gerçek kadınların onayıyla. Öyleyse devam edin ve en iyi elbiselerden birini giyin…ya da özel birine verin.

OKU  Kim Kardashian, Met Gala'da şekillendirici giysinin üzerine inci taktı

Kampanyada yer alan tüm ürünler parlamak editör ekibimiz tarafından bağımsız olarak seçilir. Ancak perakende bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız ortaklık komisyonu alabiliriz.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Moda

Seks Oyuncakları Uzmanlarına Göre En İyi 17 Kurşun Vibratör

Moda

İncelemelere Göre Amazon'daki En İyi 23 Sütyen

Moda

Rahat Kıyafet Oyununuzu Yenileyecek 23 Eşofman Altı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir