Oyun Haberleri

Killing Floor 3, Unreal Engine 5’teki ‘korkunç bir grafik vizyon’

Dough Spectrum 4K

Birisi nihayet bunu başardı: Üç numarayı kooperatif zombi FPS’ye koydular.

Valve’ın elbette bu sayıya alerjisi var, Left 4 Dead 2’de duruyor ve bu seri ruhsal olarak Turtle Rock with Back 4 Blood tarafından devam ettirildi. dördüncü Üçüncü bir oyun olmamasına rağmen, kooperatif zombi FPS serisindeki oyun. Sayının gerçekten lanetli olduğu hissine kapılmaya başladık ama Tripwire artık Killing Floor 3’ün Gamescom’da duyurulmasıyla bizi cezalandırdı. Hile yok: İyi bir kooperatif zombi nişancı oyunu serisindeki sadece üçüncü oyun.

Hiçbir zaman Left 4 Dead kadar ana akım olmadı ancak Killing Floor serisinin derin PC kökleri var. Bir Unreal Tournament 2004 modu olarak başladı ve Tripwire 2009’da bağımsız bir oyuna dönüştü. 2016’da geliştirici, bugün mütevazı ama sağlıklı bir oyuncu tabanını koruyan Killing Floor 2’yi piyasaya sürdü; bunlardan bazıları son kez tuhaf modlu sunucularda oynuyor. Kontrol ettim. Uzun süredir devam eden çok oyunculu bir PC oyununda görmek isteyeceğiniz şey budur.

Yukarıda yer alan Killing Floor 3 duyuru fragmanı oyun hakkında çok fazla bilgi vermiyor ancak Tripwire’ın bunu açıkça belirtmesine gerek yok: Bu, altıya kadar oyuncunun kentsel ve kırsal alanda koştuğu başka bir sınıf tabanlı nişancı oyunu olacak arenalarda zombi dalgaları (kurgudaki mutant “zedler”) öldürülüyor ve tuhaf patronlarla savaşılıyor.

Stüdyo bir basın açıklamasında, “Yıl 2091, Killing Floor 2’deki olaylardan 70 yıl sonra ve megacorp Horzine nihai orduyu üretti: Zedler adı verilen itaatkar biyo-mühendislik canavarları sürüsü.” “Artık bu cehennem yaratıkları ile insanlığın geleceği arasında duran tek şey Nightfall olarak bilinen asi haydut gruptur.”

Killing Floor 2’nin özellikle övündüğü şeylerden biri kanlı olmasıydı ve Gamescom teaserına göre Tripwire iç organlara olan tutkusunu kaybetmemiş. Basın bülteninde “Unreal Engine 5’in gücünden yararlanan Tripwire, serinin mirası üzerine inşa edilecek ve korkunç grafik vizyonunu gerçekleştirecek” ifadesi yer alıyor.

Killing Floor 3 için henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı ancak oyunun “yakında geleceğini” belirten bir Steam sayfası var. Tripwire, basın bülteninde Killing Floor 3’ün PC, PS5 ve Xbox Series X/S için “şu anda geliştirilme aşamasında” olduğunu söyleyerek, bunun ne kadar ilerlediğine dair başka bir ipucu vermedi.

OKU  Five Nights at Freddy's filmi 8 yıllık söylentiler, yeniden başlatmalar ve sızıntıların ardından ilk fragmanını aldı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.