Moda

Margot Robbie, Barbiecore’u küçük siyah bir elbise ve tartışmalı bir ayakkabıyla geride bırakıyor

Margot Robbie, Barbiecore'u küçük siyah bir elbise ve tartışmalı bir ayakkabıyla geride bırakıyor

Margot Robbie, 2023’te her yerde kendisini takip eden Barbiecore trendinin yanı sıra, Los Angeles’ta düzenlenen bir etkinlikte küçük siyah bir elbise tercih etti.

Avustralyalı oyuncu oynadığı oyunları kazanmak için hangi kartları oynaması gerektiğini çok iyi biliyor. Üç parça kuralına göre bir araya getirilen en gündelik kıyafetlerden, kırmızı halı için en sofistike kıyafetlere kadar Margo Robbie’nin tarzı birçok kişi için ilham kaynağı oldu. Warner’ın en çok hasılat yapan filmi vizyona girmeden önce bir ikon olmasına rağmen oyuncu, vizyona girdikten sonra birdenbire kendini ilgi odağı haline getirdi. Barbie.

Tanıtım turu sırasında yoğun bir şekilde vurgulanan filme yapılan göndermelerin yanı sıra, Robbie’nin tarzı sadece pastellerden ibaret değil. 5 Ocak’ta görüldüğü gibi kompozisyonlarında daha nötr tonlar çok önemli bir rol oynuyor. Robbie her zamanki pembe rengini siyahla değiştirdi ve Fransız moda evi Schiaparelli’nin tasarımını tercih etti. Daha spesifik olarak markanın 2024 ilkbahar-yaz sezonu defilesinin açılışını yapan derin V yakalı mini elbise.

Şu tarihte: W Dergisi Los Angeles’ta her yıl düzenlenen En İyi Performanslar partisinde Robbie’nin stilinde küçük siyah bir elbise (bu bize gelecek sezonun trendleri hakkında çok şey anlatıyor), bir el çantası ve 2023’te geri dönecek olan 2000’li yılların en viral ayakkabılarını içeriyordu. Evet, bir çift sivri burun.

Margot Robbie var W Dergisi 5 Ocak 2024’te Chateau Marmont’ta yıllık En İyi Performans Partisi.

Presley Ann/Getty Images

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  (Parıltılı) büyükanne pantolonunu kap: Bridget Jones gelecek sezonun en büyük stil ilham perisi
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Margot Robbie takım elbiselerin kurumsal değil havalı olabileceğini kanıtlamaya devam ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir