Moda

Meghan Markle önemli bir nedenden dolayı grafik bir tişört giydi

Meghan Markle önemli bir nedenden dolayı grafik bir tişört giydi

Kate Middleton skinny jeans giymeye devam ederken, Meghan Markle Kaliforniya’da doğa yürüyüşleri ve amaçları desteklemek için akıllıca giyiniyor.

12 Mayıs’ta, Anneler Birliği’nin kurucu ortağı Kelly McKee Zajfen, hamile ve koruyucu çocukları büyütmeye verdiği destek için Sussex Düşesi’ne saygılarını sundu. Instagram fotoğrafında Markle beyaz bir Community Motherhood tişörtü giyiyor ve boynunda krem ​​rengi bir hırka var. Saçları, yüzünü çerçeveleyen katmanlarla gevşek dalgalar halinde aşağı çekildi.

“Anneler Günü yaklaşırken kendi #Annelik topluluğumu düşünmeden edemiyorum. Hemen seni düşünüyorum Meg,” diye yazdı Zajifen Instagram başlığında. “Ne kadar inanılmaz derecede sevecen, sıcak ve açıksın. Ne inanılmaz bir arkadaş ve anne. Sana gerçekten hayranlık duyuyorum ve #CommUNITYofmotherhood’umun bir parçası olduğun için çok minnettarım.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Devam etti, “Her zaman ilk evet diyen ve sevdiklerinizi destekleyen sizsiniz.” İhtiyacı olanların tutkulu bir savunucususunuz. Kendileri ve aileleri için daha parlak bir gelecek inşa edebilmeleri için temel hizmetler, eğitim, kaynaklar ve savunuculuk sağlamaya yardımcı olmak üzere Los Angeles’ın hamile ve eğitimli koruyucu gençliğini desteklemek için bu yılki kampanyaya katıldığınız için teşekkür ederiz.”

Fotoğrafta Meghan Markle ve Kelly McKee Zajfen’in giydiği gömlek, Anneler Günü ve Ulusal Koruyucu Bakım Farkındalık Ayı şerefine 40 dolara satılıyor. Web sitelerine göre gelirler, Alliance of Moms’ın “koruyucu bakımdaki genç ebeveynlerin ve çocuklarının sağlıklı büyüyüp gelişebilmesi için temel hizmetler, eğitim, kaynaklar ve savunuculuk sağlama” misyonunu destekliyor.Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  El Çantaları ve Miras: Kraliyet ailesini donatan Avusturya Arşidüşesi ile tanışın
İlgili yazılar
Moda

Doğum gününde Prenses Anne'in kalıcı zarafetini onurlandırmak

Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir