Oyun Haberleri

En sevdiğimiz Sovyet çekirdekli boomer shooter oyunumuz önümüzdeki hafta erken erişimden çıkıyor

HROT

Hrot, benzersiz 1980’lerin Çekoslovakya ortamı, olağanüstü silah sesleri ve şeytani derecede zekice seviyeleri ile kendisini sürüden ayıran, sürekli olarak boomer shooter mükemmelliği olmuştur. Şimdi solo geliştirici Spytihněv, üçüncü ve son perdesi The Gastroscopy’u 16 Mayıs’ta yayınlamak için hazırlanıyor.

Daha fazla gör

Üçüncü bölüm, Hrot’un ikinci perdesinin gidişatını sürdürürse (yeni sekmede açılır), bu tekil atıcının en iyisi henüz gelmedi. Birinci bölüm, “Kiss me Gustav” gerçekten sahneyi hazırladı, ancak “The Degustation” da işler kontrolden çıktı. En sevdiğim seviye olan E2M7: Granny’s Valley, sıkıca sarılmış bir seviye tasarım anahtar düğümünü yavaşça çözdüğünü ve muhtemelen şimdiye kadar gördüğüm en komik (ve en etkili) atlama korkularından biriyle sonuçlanan uzak bir çiftlikte geri döndüğünü görüyor. herhangi bir medya

Ve Hrot şimdiye kadar oynadığım en eğlenceli oyunlardan biri. Dusk gibi, Hrot’ta da her şey bu muzip, trolleyici mizah anlayışıyla dolu. Tamamen işlenmiş düşük poli dökümü almak için atom korkularını patlatmaya ara verin, sonra yıka. Model tren setleriyle de oynayabilirsiniz. (yeni sekmede açılır)veya belki de Sovyet çizgi filmi Nu, Pogodi gibi tenli Game and Watch’ın oyun içi kaçakçılığının tadını çıkarın! (Atomik Kalp’in geliştiricilerini sıcak suya sokanla aynı (yeni sekmede açılır) Oyuna dahil olan ırksal olarak duyarsız bir klip üzerinden) daha çok fanteziniz varsa. Spytihněv ayrıca “gerçeğe yakın astronomik saat simülatörü (yeni sekmede açılır)” Gastroskopi’de oynayabilirsiniz.

Her bölüm bir tarifle, Hrot’ta başka bir tüketim ve sindirim motifiyle sona eriyor ve üçüncü ve son yemeğin birinci bölümün sığır straganofu ve ikincisinin karnabahar beyni saflarına katılmasını sabırsızlıkla bekliyorum. Lansmandan kısa bir süre sonra Hrot’un tam incelemesine göz atın ve ilk iki perdesini Steam’de 20$’a hemen oynamaya başlayabilirsiniz. (yeni sekmede açılır).


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Game of Thrones'ta hem siyaseti hem de flörtü sevdiyseniz görsel romanınız burada.