Moda

Miley Cyrus, “Twinning” kısa üstleri ve Chanel’deki annesi Tish Cyrus’a benziyordu.

Miley Cyrus, "Twinning" kısa üstleri ve Chanel'deki annesi Tish Cyrus'a benziyordu.

Hangi Cyrus hangisi? Tish Cyrus, kızı Miley Cyrus ile bir “eşleştirme” fotoğrafı paylaştı ve onları birbirinden ayırmak için gerçekten mücadele ediyorduk.

Havuz kenarındaki fotoğraflarda, her iki Cyrus kadını da uyumlu Chanel dış giyimiyle beyaz kısa üstler ve siyah pantolonlar giymişti. 29 yaşındaki Miley, Chanel logolu bir broşla kırpılmış pembe bir blazer giyerken, 55 yaşındaki annesi aynı iğneli mavi bir ceket giymişti. Her iki kadın da görünümünü aynı sarı camlı güneş gözlükleri ve yarı yukarı yarı aşağı saçlarla tamamlasa da, farklı ayakkabılar seçtiler: Miley bir çift makosen giymişti ve Tish görünümünü Fendi terliklerle tamamladı.

Tish, fotoğrafa baş harflerini ekleyerek, “MCEO X MTEO = TWINNING ” yazdı.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Tish Cyrus, eski kocası Billy Ray Cyrus ile Brandi, Trace, Miley, Braison ve Noah olmak üzere beş çocuğu paylaşıyor. Çift 1993’te evlendi ve yaklaşık 20 yıl evli kaldıktan sonra Nisan 2022’de ayrıldı. Billy Ray ayrıca Kristin Luckey ile başka bir oğlu olan Christopher Cody’yi paylaşıyor.

Çift, münhasıran bir aile temsilcisi aracılığıyla yaptıkları ortak açıklamada, “30 yıl, beş harika çocuk ve bir ömür boyu hatıralardan sonra, üzüntüyle değil, kalbimizde sevgiyle, ayrı yollarımıza gitmeye karar verdik.” dedi. kişiler. “Birlikte büyüdük, gurur duyulacak bir aile kurduk ve şimdi kendi yolumuza gitme zamanı.”

Devam ettiler, “Her zaman aile olacağız ve arkadaşlar ve ebeveynler olarak birlikte başka ve sevgi dolu bir deneyim için sabırsızlanıyoruz. Bu karara kolay ya da hızlı bir şekilde varmadık, ancak dünyada çok fazla şey olurken, gerçekten önemli olan şeylere odaklanabilmemiz için biraz netlik ve kapanış sağlamak istedik. Sevgi ve umutla… Tish ve Billy Ray Cyrus.”

OKU  Valentino, moda dünyasının en seçkin destinasyonunun kapılarını aralıyor: Le Club Couture

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir