Oyun Haberleri

Star Wars Jedi: Survivor Steam incelemeleri, oyuncuların performans sorunlarını eleştirdiği için “çoğunlukla olumsuz” oldu – “Biz PC oyuncularının canı cehenneme, değil mi?”

Star Wars Jedi: Survivor key art

Güncelleme: Performans sorunları yetmezmiş gibi, Digital Foundry’den Alexander Battaglia yeni bir sorunun altını çizdi Twitter’da bitti (yeni sekmede açılır). Jedi: Survivor’ın tetiklemeli DRM’si görünüşe göre o kadar hassas ki, art arda iki bilgisayara kurmanıza izin vermiyor. Battaglia’ya ikinci bir makineye yüklemeye çalıştığında “Son zamanlarda bu hesabın Star Wars Jedi: Survivor sürümüne çok fazla bilgisayar erişti” söylendi.


Orijinal hikaye: Başka bir ay, başka bir büyük oyun çıkışı, başka bir boktan PC bağlantı noktası (yeni sekmede açılır). Star Wars Jedi: Survivor dün raflara çıktı ve selefine göre övündüğü tüm ince ayarlar, geliştirmeler ve ek sakallar için performansı arzulanan çok şey bırakıyor. Morgan Park’ın Star Wars Jedi: Survivor incelemesinde (yeni sekmede açılır) PCG için “kabul edilemez performansından” yakınıyordu, ancak vaat edilen bir yayın öncesi yamanın işleri iyileştireceğini umuyordu. Steam incelemeleri ve sosyal medya dikkate alınacak bir şeyse, öyle değil.

Jedi: Survivor şu anda %31 Çoğunlukla Olumsuz inceleme puanına sahip. (yeni sekmede açılır) Steam, lejyonlarca oyuncunun çok sayıdaki pahalı, etli teçhizatlarının açıklamalarını ve Jedi: Survivor’ın onlarla ne kadar kötü koşmayı başardığını açıklamalarıyla.

“İLK KESME SAHNESİNDE kekemelik olan bir oyunu nasıl zorlarsınız!?” AdamB adlı bir Steam kullanıcısının incelemesini okur (yeni sekmede açılır), “çok iyi bir NVMe sürücüsüne ve sistemine sahip olduklarını, ancak yine de bu oyunun korkunç bir şekilde çalıştığını” söyleyen. “Küçük bir kapalı alanda kötü performans almam yalnızca 10 dakikamı aldı. Düzeltilene kadar bu oyunu satın almayın.”

Bir diğeri, Ty Rants’tan (yeni sekmede açılır)“Herhangi bir şey değişse de (performans modu, çözünürlük, düşük, orta ayarlar) 36-41 fps arasında sıkışıp kaldıklarını” söylüyor ve oyunun uzun bir kötü portlar dizisinden sadece biri olduğunu belirtiyor: “Bu artık yalnızca bu yıl piyasaya sürüldüğünde PC’de bozuk olarak piyasaya sürülecek 6. AAA oyunu. (**** biz PC oyuncuları haklı)”.

Yine de, en azından bazı oyuncular ciddi anlamda şiirsel şeyler yazma fırsatını değerlendiriyor. Spartan’dan bir inceleme (yeni sekmede açılır) oyun “taco bell’den sonra kıçım gibi koşuyor” diyor. Sadece aynı anda bu kadar özlü ve çağrışım yapan bir eleştiriye talip olabilirim.

OKU  30 Aralık Cuma için bugünün Wordle 559 yanıtı ve ipucu

İnternette aynı hikaye. Reddit kullanıcısı astrangebiscuit (yeni sekmede açılır) Jedi: Survivor’ı şimdiye kadar gördükleri “en kötü bilgisayar bağlantı noktası” olarak adlandırıyor ve RTX 4080’lerinde 60 fps bile alamadıklarını söylüyor. Yine de, en azından başlatmayı başardılar. Oyunu önceden sipariş eden ve önceden yükleyen bazı kullanıcılara paketi açmanın bir yıldan fazla süreceği söylendi. (yeni sekmede açılır) ancak bu, Jedi: Survivor’dan ziyade Steam’in kendisinde bir sorun olabilir.

Bundan birkaç ay ve birkaç yama sonra Jedi: Survivor’ın gayet iyi çalışacağını ve sona ereceğini hayal ediyorum (Santiago Santiago adlı bir oyuncunun sözleriyle) (yeni sekmede açılır)) “Yıldız Savaşları İşlemciden Kurtulan”. Ancak bu kadar çok büyük bütçeli oyunun multi-milyar dolarlık şirketlerden çıkması tam bir saçmalık. sadece bırakmaya devam et bunun gibi. Final Fantasy 7 Remake olup olmadığı (yeni sekmede açılır)Bizden geriye kalanlar (yeni sekmede açılır)veya Star Wars Jedi: Survivor, yayıncılar henüz bitmediği açıkça belli olan oyunlar için tam fiyat istemeye devam ediyor. Durmak zorunda.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.