Moda

Millie Bobby Brown, nişan partisinde kırpılmış gelin üstünü çıkarıyor

Millie Bobby Brown, nişan partisinde kırpılmış gelin üstünü çıkarıyor

Millie Bobby Brown gelinliği hakkında bize bir fikir verdi.

19 yaşındaki yabancı şeyler Yıldız, geçtiğimiz günlerde ünlü rock yıldızı Jon Bon Jovi’nin 21 yaşındaki nişanlısı Jake Bongiovi ile olan nişanını kutladı. Kuaför Pete Burkill’in 1 Haziran’da paylaştığı nişan partisine ait fotoğraflarda Brown, bir “Bay”ı çevreleyen kalp şeklinde beyaz bir balon kemerin yanında dururken Bongiovi’nin gözlerine sevgiyle bakarken görülebilir. ve Bayan Bongiovi” neon tabela.

Kutlama için, Bongiovi yeşil bir takım elbise ve bol beyaz düğmeli bir gömlek giymişti, Brown ise Giambattista Valli’nin beyaz dantel iki parçalı setinde bir kısa üst ve altın işlemeli narin bir kalem etekle müstakbel bir gelin gibi görünüyordu. düğme ve dantel süslemeler.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

“Bu güzel çifti tebrik ediyoruz” diyen Burkill, Instagram’daki fotoğraflara açıklama yaparken, oyuncunun gevşek dalgalarını Cocoa gölgeli Foxy Locks bantlı saç uzatmaları ile doldurduğunu ve son stilini Got2b’nin Glued Blasting Freeze Hairspray ile sabitlediğini açıkladı.

Millie Bobby Brown, Jake Bongiovi ile nişanlandığını 11 Nisan’da başka bir beyaz dantel elbise giyerken Instagram üzerinden duyurdu. Siyah beyaz fotoğrafta Bongiovi, çarpıcı nişan yüzüğünü (ve krom nişan manikürünü) gülerek gösteren aktrise kollarını doluyor. Fotoğrafa Taylor Swift’in “Seni üç yazdır seviyorum şimdi tatlım hepsini istiyorum .”

O zamanlar Bongiovi, kendi Instagram akışında “Sonsuza Kadar ” başlığıyla iki fotoğraf paylaştı.Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Sofia Richie duramıyor, balayında damatlık takımlarını yayınlamaktan vazgeçmeyecek
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir