Oyun Haberleri

Fortnite Güncellemesi Tartışmalı Shockwave Hammer ve Daha Fazlasını Geri Getiriyor

fortnite-shockwave-hammer

En son Fortnite güncelleme, geçici olarak devre dışı bırakılan ve tartışmalı Shockwave Hammer yakın dövüş silahını, tonozlu seri saldırı tüfeğini ve daha fazlasını geri getirdi. Shockwave Hammer kaldırıldı Fortnite bazı topluluk tepkilerinden sonra sadece bir gün önce çalma listeleri.


Birçok Fortnite oyuncular, diğer bazı ayarlamaları içeren küçük bir güncellemenin ardından bir kez daha Shockwave Hammer ile maçlara giriyor. Çünkü Shockwave Hammer, 2010’da tanıtılan yeni bir silahtır. Fortnite Bölüm 4 Sezon 1, henüz düzeltilmesi gereken bazı sorunlar var. Bahsedilen yakın dövüş silahının aksine, seri saldırı tüfeği geldi ve gitti. Fortnite Epic Games’in bunu daha etkili bir şekilde dengelemesine izin veren Bölüm 1’in ilk günlerinden beri ve en son güncelleme bunu pek değiştirmiyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Fortnite x Pokemon Fragmanı Hayranları Sosyal Medyada Şaşırtıyor

bu Fortnite Haber Twitter hesabı ve diğerleri, Shockwave Hammer’ın bugün battle royale oynatma listelerine geri döndüğünü doğruladı, bu da Epic Games’in sıçramasıyla ilgili sorunu çözdüğünü gösteriyor olabilir. Shockwave Hammer, bir gün sonra mahzende tutuldu. Fortnite oyuncu, onu güçlü sıçramalar için Epic Games’in amaçladığından daha sık kullanabileceklerini keşfetti ve bu da battle royale adasını olması gerekenden çok daha hızlı geçmelerine izin verdi. Epic Games, sorunu düzeltmek için Fortnite sunucular 9 Ocak’ta yaklaşık bir saat çevrimdışı.

OKU  Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse Premium Edition Ortaya Çıktı

Shockwave Hammer ve burst AR’nin yanı sıra, son zamanlarda Fortnite güncelleme ayrıca, muhtemelen düzeltilmiş olan kendi sorunları nedeniyle Epic Games tarafından geçici olarak devre dışı bırakılan engellemeyi geri getiriyor. Bazı oyuncular geri dönüş için heyecanlarını dile getirseler de, Fortniteyama ile güçlükle uğraşırken, diğerleri Shockwave Hammer’ın hızla geri dönüşüne üzülüyor. Fortnite çalma listeleri. Bu güncelleme aynı zamanda FortniteAralık ayının sonundan Ocak ayının başlarına kadar süren ve oyuncuları zorlukları tamamlamaları için ücretsiz kozmetik güzelliklerle ödüllendiren bir oyun içi etkinlik olan Reboot Rally.

dönüşü olmasına rağmen Fortnite‘in Shockwave Hammer’ı, onunla ilişkili bilinen sorunların çözüldüğünü, devam eden bazı kalıcı sorunların olabileceğini öne sürüyor. aldığına göre Fortnite Hayranların Shockwave Hammer istismarını keşfetmeleri için yaklaşık bir ay geçmesine rağmen, oyuncular silahla ilgili olarak düzeltmeden öncesine göre daha az şüpheli an görebilirler.

Fortnite şu anda Mac, mobil, Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için kullanılabilir.

DAHA: Steam Destesi, Savaş Geçişi İlerlemesi için Yararlı Bir Araçtır

OKU  Samsung'un kendi kendini süren ekranı gerçek bir sim teçhizatı olmalı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.